Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok és minden nap kívánom a szexet. A barátnőim azt mondják, hogy ők nem tudnak minden nap szeretkezni a párjukkal, de én egy nap akár többször is megtenném (ha lehetőségem lenne rá). Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

IGEN


mert én is igy vagyok vele. h mindennap :)



16/L

2010. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

Kár, hogy nem az én barátnőm vagy. Én is ilyen vagyok, csak fiúban. Amúgy miért ne lehetne ilyen lányban is?

Szerintem normális.

2010. márc. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Én is ilyen vagyok csak nincs párom. :S
2010. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Ha jol nezel ki Akkor normalis :D ha nem akkor Ne almodozz a napi sok szexrol xD
2010. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
rra figyelj,hogy olyan partnert keress,akinek szintén ilyen nagy a szexuális étvágya,mint neked.Amúgy nem baj,te ilyen vagy más pedig másmilyen.
2010. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, és nekem még nem sikerült olyan férfit találnom, akinek hosszú távon ilyen maradt az étvágya.

Sajnos a mindennapok, a munka stb. elvonták a figyelmüket a szexről.

2010. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyugtatást :)! Nem csak álmodozom egyik kedves válaszolónak üzenem, hanem csinálom :-P csak a barátnőim szerint a minden napos szex sok, de nekem még ez is kevés néha. A páromnak nincs olyan nagy igénye, de persze mindig letudom venni a lábáról még nem tiltakozott soha :D
2010. márc. 20. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen barátnőért mindent megtennék:)

Normális hogy ennyiszer igényled, napi 1 az optimális nekem is.

2010. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő nem akarja a szexet az sajnálatos és előfordul. Ha egy pasi nem akarja a szexet, akkor az beteg, vagy másik csaj kell neki. Egy egészséges férfi sokat akar szexelni!


Ha egy csaj sokszor akarja, az vagy nincs kielégítve rendesen, vagy egy isteni ajándék!


Szerintem a világ egy sokkal szerencsétlenebb hely lenne hacsak olyan nők lennének mint a barátnőid!


Keress egy hozzád való kanos pasit! ;)

2010. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy normális e, de én is ilyen vagyok:)De csak akkor amikor minden rendben van a kapcsolatunkba.
2010. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!