Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Milyen elvárásaitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen elvárásaitok vannak párválasztáskor?

Figyelt kérdés
mennyire legyen nyomulós a srác? stb.
2013. ápr. 28. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
ne legyen az.
2013. ápr. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ne legyen nyomulós, de éreztesse, hogy ő a határozottabb. 30N
2013. ápr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nyomul, azzal nálam pont az ellenkezőjét éri el. Nem igazán szeretem, ha túl erőszakosan teper valaki.


Viszont a nyámnyila, mulya srácokat se csípem, akik 2 szót se tudnak kibökni zavarukban.


Legyen határozott, éreztesse, hogy ő irányítja az eseményeket, de ne legyen túl nyomulós.

2013. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt várom el, hogy határozott legyen, tudjon dönteni. Az igen az igen, a nem az nem legyen. Nem ilyen talán, majd valamikor, majd valahogy, majd, majd, majd.
2013. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten szeretem, ha nyomul egy srác. Legyen határozott, érezzem, hogy ő a meghatározó egy kapcsolatban, "ő hordja a nadrágot" és ennyi. Nem szeretem, ha nagyon nyomulós egy srác.
2013. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hordjon gyakran öltönyt, vagy öltönynadrágot egy szexi üzleties inggel, legyen humora, ne legyen egy beképzelt idióta, látszódjon rajta hogy vágyakozik utánam és lesi minden mozdulatom, mint egy éhes vad :) éreznem kell hogy '

ÉN választottam ki őt, és nem ő engem, én nem vagyok hajlandó teperni hogy megkapjak egy hímneműt, az nem az én asztalom. Legyen erős, egészséges testalkata, a gyurmagyurkákat nem szeretem, csak legyen erős válla, mellkasa hogy biztonságban érezzem magam mellette..vagy alatta..vagy felette :D hát kb. ilyesmi. 26/L

2013. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!