Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 éves nő vagyok,5 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vagyok,5 éve egyedül. Randizgatok, de valahogy nem jön össze senkivel. Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Mit csinálok vajon rosszul? Türelmetlen nem vagyok, nem akarok görcsösen párkapcsolatot (egyedül is jól elvagyok), de hogy ilyen hosszú ideje egyedül vagyok, kicsit aggasztó. Más is van ezzel így?

2013. ápr. 28. 18:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy a férfiak és a nők most is elbeszélnek egymás mellett.:)

A férfiak arról beszélnek, hogy a nőknek a lazázó, bulizó pasik kellenek, a nők pedig arról, hogy ők NEM szórakozóhelyen ismerkednek és nem a fenti férfitípus vonzza őket.

Értem én, amit itt a férfiak mondanak, de a nő hiába mosolyog rá egy kedves emberre a boltban vagy az utcán, mert az lehet hogy házas, mert nincs ráírva, nem mindenki hord gyűrűt, vagy tartós kapcsolatban van, vagy nem észleli jelnek és nem tesz semmit. Az utcán fiatalon sem volt annyira szokás ismerkedni, nemhogy 30 felett..

Én is nagyon sok értelmes, vonzó nőt ismerek, akik magányosak.. Legtöbbször kedvesnek tűnő, de hűtlenkedő férfiakba futnak bele.

2015. jún. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!