Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy nagyon érdekes lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon érdekes lány és nem tudom eldönteni, hogy járjak-e vele?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan szép és népszerű! 10/9-es, vékony, nagy feszes mellekkel, vékony lábakkal, kerek popsival. Nagyon kedves és mindenről lehet vele beszélgetni. Okos, értelmes lány, most megy egyetemre. Már 5 éve a legjobb barátok vagyunk, van, hogy egymásnál alszunk és beszélgetünk! Tudom, hogy mindketten vonzódunk a másikhoz.

DE! 19 éves és még szűz, pedig nagyon sok barátja volt már. Azt mondja, hogy több hónap vagy év kell ahoz, hogy szerelmes legyen valakibe. Állítása szerint még soha nem volt az!! Semmi gondja az életben, kivéve a fiúk!

Nagyon sokféle emberrel járt már, de neki semmi nem jó. Azt hiszi, hogy minden úgy van mint a filmekben!

A srác legyen népszerű, tudjon énekelni, nézzen ki jól, stb... De neki talán még ez sem elég!

Mivel jó barátok vagyunk, nekem mindent elmond és már sokkal lejjebb adott társkeresésben. Azt mondja, hogy már nem bírja és szüksége van valakire, ezért szinte hetente jár bulizni és első alkalomkor is smárol idegenekkel, és flörtöl mindenkivel.

Szerintetek helyre tudnám tenni az eszét? Próbáljak meg járni vele vagy maradjunk barátok? Félek attól, hogy összejövünk, de valami rosszul sül el, aztán elveszítem!

Megérné?


2013. ápr. 28. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt szerelmes akkor honnan a f.ancból tudja, hogy mennyi idő kell neki ahhoz, hogy szerelembe essen?...
2013. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Huha elég ērdekes ténleg, sztem ha adott vmi jelet h tetszesz neki akkor probálj közelebb kerüln hozzá, ha nagyon elutasító akkr hadjad ha nem akkor még jó is kisülhet a dologból. Mondjuk nekem ez fura h fiu.lány egymásnál alszik,ugyhogy nem járnak.
2013. ápr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Úgy tekintünk egymásra, mintha testvérek lennénk, egészen tegnapig, mert megcsókoltam!

Visszahallásból tudom, hogy nem kéne folytatni(barátnői szerint) de az okát nem mondják el... Csak azt hajtogatják, hogy beszéljek vele!

De én szeretem!! És nekem kell ez a lány. Viszont ha ő máshogy érez, inkább maradjunk csak barátok.

2013. ápr. 28. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy elvileg mindent megtudtok beszélni...Ezt akkor miért nem? Ha már ennyi ideje ismered hogy lehet az, hogy nem tudod, hogy bejösz-e neki?


Én az összes fiúbarátomról tudom, hogy bejövük nekik és ők is tudják, hogy viszonzatlan pedig nem 5 éve ismerjük egymást...

21L

2013. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah ezt nem mondtad, akkor beszélj vele, sztem mond el neki, bármennyire is gáz vagy kellemetlen h szereted, vagy h többet érzel iránta:-)
2013. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, rosszul fogalmaztam :)

Mindig is volt köztünk egy szikra, ès már régóta várt rá, hogy nyissak felé, de miután megcsókoltam, ez megváltozott benne!

Azóta még nem találkoztunk, de meg akarom beszélni vele.

2013. ápr. 28. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!