Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel szakítottunk 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacikaa666 kérdése:

A barátnőmmel szakítottunk 1 hónapja de a héten jön hozzám filmet nézni és lehet hogy ez az utolsó alkalom hogy kibéküljünk. Tudnátok olyan filmet mondani amiből rájön h engem szeret?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 00:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erre nem egy filmből fog rájönni.
2013. ápr. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
sokat segítettél..
2013. ápr. 29. 00:52
 3/15 anonim ***** válasza:
csodás álmok jönnek
2013. ápr. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A bárányok hallgatnak :D
2013. ápr. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Misfits Season1 Episode2

Ha ebből nem, semmiből. Bőgni fog a rész végén. Még te is...

2013. ápr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ne egy film alapján jöjjön már rá, hogy téged szeret, tehát ne is olyan kategóriába keresgélj. Valami jó kis vígjátékot keress, mert ha együtt nevettek, abból rossz nem sülhet ki. Most nekem nem igazán jut eszembe, de gondolom tudod használni a keresőt.
2013. ápr. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
barátság extrákkal
2013. ápr. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a The Notebook (Szerelmünk lapjai)-ra mondják, hogy n1 a kategóriában, ár nekem a One Day (Egy nap) sokkal jobban tetszik, abban piszkosul jó a női főszereplő karaktere.
2013. ápr. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy nem romantikus filmet választanák, hanem valami meghatót. Tudnám ajánlani a David Gale életét. Szerintem nincs olyan, aki ez után ne értékelné át az életét. (és sok benne a szexualitás, szerelem, szeretet is, de nem ezen van a hangsúly)

[link]

Nézd meg az értékelést, szerintem magáért beszél.

Ja, és bármit választasz, én a helyedben megnézném előtte. :)

2013. ápr. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Table No. 21

Ne engedj el

A boldogság nem jár egyedül

2013. ápr. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!