Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk. Nem tartanátok hülyeségn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nem tartanátok hülyeségnek ha a barátnőtök rajzolna nektek csak úgy?

Figyelt kérdés
nem vagyok profi rajzos de azért olyan rosszul se rajzolok két kezet rajzoltam amik szívet mutatnak az ujjaikkal és középre írtam egy idézetet.szóval nincs semmilyen alkalom csak úgy szeretetből.az idézet nem saját.a barátom 21éves.vagy inkább ne adjam neki oda ti fiúk nem nagyon örültök az ilyesminek?:D
2013. ápr. 29. 03:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
én semminek nem tudok örülni, de lehet, hogy csak bennem van a hiba
2013. ápr. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én nem, bár én egy kicsit gyerekes tudok lenni néha :D
2013. ápr. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
először nem akartam odaadni neki de olyan jól sikerült:D csak nem tudom örülne e neki:D nincs pénzem most ajándékokat venni de legalább tudnék adni valamit neki csak úúúúgy:D
2013. ápr. 29. 04:08
 4/16 anonim ***** válasza:
add oda, biztos örülni fog... magamból kiindulva mondom, én szeretem az ilyen spontán meglepetéseket
2013. ápr. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
neked kell ismerned,mi írhatjuk h nem örülnénk neki közben meg lehet h ő meg kiugorna a bőréből.
2013. ápr. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

szerintem aranyos dolog :)

Meg ha magambòl indulok ki... én pl mindennek örülök, amit barátnömtöl kapok :)

2013. ápr. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is örülnék neki :)

De azt hogy add-e oda azt te kell tudd mivel te ismered őt hogy hogyan reagálna erre :P

2013. ápr. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem lenne rossz ötlet, én örülnék neki.:)

17f

2013. ápr. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Van egy lány ismerősöm. Nagyon közel kerültünk egymáshoz annak idején... És neki volt egy barátnöje aki látott engem fényképről, és lerajzolt engem a lánynak... poénból. A lány meg jopofának tartotta és átküldte nekem.

Nem ő rajzolta, de végülis őmiatta készült el a "portré" és még mindig megvan a kép és őrizgetem. :)

2013. ápr. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
persze minden ami tölle jön annak örülök es igen rajzolt mar parszor en is neki :D :D neha van igy h na rajzoljunk :D mar csak poenkodasbol is valamit es mindeg valami jo dolog sul ki belolle :) 24 F
2013. ápr. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!