Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek kell történnie, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kell történnie, hogy meg tudjak bocsájtani?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk bizalmi oldalon megrendült. A feleségem becsapott és kiderült. Sokak szerint 2-ön áll a vásár, de én a kialakult dolgokért nem vagyok hajlandó semmilyen szinten sem felelo"sséget vállalni. Én ezt a büdös életben meg nem léptem volna. És alapjaiban csalódtam a páromban. Szeretnék megbocsájtani, de újra-újra "bevillan" az egész. Pedig már eltelt 4-5 hónap.


Valakinek van tapasztalata, hogy egy válás közeli dologból, aztán újra normális kapcsolat lett?

(14 év házasság, 2 gyerek)


Én eddig úgy éreztem, hogy 80%, hogy együtt öregszünk meg. Most ez lecsökkent vagy 20%-ra.



2013. ápr. 29. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezdődik, hogy semmilyen szinten nem vagy hajlandó felelősséget vállalni a kialakult dolgokért. Tehát a válaszom: NEM!

Ha belátod, hogy bizonyos dolgokban hibáztál, akkor tudsz rajta változtatni. Ha csak tőle várod a változást, akkor nem fog változni semmi.

Ez tapasztalat.

2013. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Buborék Fejü ***** válasza:
100%
Miaz hogy becsapott? 400ft helyett 500-ért vett gyümölcsöt vagy megcsalt?
2013. ápr. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a hibás a történtekért elsősorban a feleséged,viszont a Te felelősségeden is el kéne gondolkodnod a történetben.Ugyanis a kapcsolatotok megromlott,aminek csak volt valami oka,és ha már volt oka,arról ketten tehettek.Elsősorban ezt kell belátnod,majd utána megpróbálnod elengedni a csalódottságot,dühöt,fájdalmat,és megbocsájtani.Ha ez nem megy,akkor a kapcsolat meghalt.
2013. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Felre akart menni. De meg idejeben kiderult. Nem tudja megmagyarazni a miertet. Nincs miert, es en nem tehetek rola. Ez csak ugy egyszeruen jott es a beszelgeteseskbol kialakult valami.


Semmi indok, csak a szokasos

"Nem erezte Nonek magat mellettem." (Ez ugye annyit jelent, hogy unlak mar.)


Erdekes mert en pont az ellenkezojet erzem. Azt, hogy oltari nagy papucs papucs voltam. Es pont, hogy tul onzetlenul voltam benne a kapcsolatban. Magamat visszaszoritva.


Ugyhogy nem tudom, hogy min kellene valtoztatnom/nunk.

2013. ápr. 29. 13:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy a Nok 40 korul megbolondulnak?
2013. ápr. 29. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egy nő nem érzi nőnek magát, az pont elég indok. És ebben vaskosan van felelősséged. A felelősség elismerése annyiban számít, hogy csak azon tudsz változtatni, amiért elismered a felelősséged. Ha azt mondod, hogy te mindent megtettél, akkor minden ugyanúgy marad.

Esetleg kérdezd meg, hogy mire vágyna, mondd el, hogy te mire vágynál, és kis lépésekben haladjatok a megvalósítás irányába.

2013. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nők akkor bolondulnak meg, ha nem érzik nőnek magukat. Jártam ebben a cipőben, és nekem is jött egy pasi, aki által nőnek éreztem magam (nem történt megcsalás, de ilyenkor egy szimpatikus idegen, akitől bizseregni kezdünk, nagyon könnyen szembesít azzal, hogy milyen dögunalmas a mellettünk lévő pasi, és már rég nem kaptunk tőle egy bókot sem, nem vitt el vacsorázni, nem nézett ránk szerelmesen, nem volt egyetlen spontán érintése sem, nem beszélgettünk a megismerkedésünket felidézgetve, stb.)
2013. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Tok hasznosak.


"de ilyenkor egy szimpatikus idegen, akitol bizseregni kezdünk, nagyon könnyen szembesít azzal, hogy milyen dögunalmas a mellettünk lévo pasi"


Szerintem is ez a lenyeg! Nagyon is!!! Ezert mondom, hogy leginkabb ott tartom magam hibasnak, hogy inkabb "Papucs" voltam, mint "Ferfi". (Sarkitva irom persze.)


Es ezert nem vagyok hajlando semmilyen szinten sem felelosseget vallalni az erzelmeiert! Azt tegye rendbe O maga egyedul. En rendes voltam! Nem szemet! Es el is tudok szamolni a sajat erzeseimmel. Es udvaroltam is, csak eppen nem fogadtak.


Erdekes, hogy most, hogy mar nem stabil a kapcsolatunk, ujra "belemszeretget". Pedig nem rendesebb vagyok, hanem genyabb.


Ennek ellenere en meg nem vagyok tul az egeszen, es nem bocsajtottam meg. Es nem is tudom, hogy minek kell tortennie ahhoz, hogy ezen tul lepjunk.


Ami bennem valtozik/ott, hogy onzobb lettem. Nem helyezem mostantol magam a csalad moge. Miert nekem legyen fontos a csalad bekeje, ha a paromnak nem fontos es kapcsolatrombolo lepeseket tesz?


A Te Ferjed hogyan bocsajtott meg? Kiderult egyaltalan?

2013. ápr. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!