Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még értelme? Vagy van esélyem, esélye a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
2 hónapot jártunk a barátommal, pár napja csúnyán összevesztünk egy apróságon és 2 nap múlva szakítottunk, azt mondta, hogy szeretett, de már nem érez semmit irántam, nem szeret. Mindezt telefonban. Megkértem, hogy személyesen is beszéljük ezt meg, hogy akkor vége. Elmentem hozzájuk, de a helyzet miatt ottragadtam, nem tudtam hazajönni, ottaludtam. Reggel, mikor felébredtünk, befeküdt velem szembe az ágyban és csak nézett egy ideig, majd megcsókolt. Megbeszéltük, hogy másnap, azaz tegnap találkozunk buliban. Eljött, végig együttvoltunk, már csókkal üdvözölt, később is tánc közben végig csókolóztunk, puszilgattuk, ölelgettük egymást, mint akik közt dúl a szerelem. :) Ma reggel felhívtam, bár beteg és fáradt volt, kicsit közömbösnek is tűnt, de azt mondta eljön valamelyik nap hozzám beszélni. Nem tudom ez mit jelent, akarhat még valamit? Van esélyünk még? Mi lehetett ez? Ő azt mondja, maga se tudja. Én 18/L, ő 20/F.
2009. szept. 27. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát, majd kiderül. szerintem vagy azt fogja mondani, hogy megbánta és folytassátok, vagy azt, hogy teljesen hagyjátok abba...
2009. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs értelme. :(((((
2009. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én az első válaszadóval értek egyet :)

szerintem az hogy most összevesztetek valamin, még ha nagyon is, mindent meg lehet bocsátani :)

2010. márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!