Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, h minden fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h minden fiú belém szeret, akivel barátként indulunk, esetleg több időt töltünk kettesben v beszélgetünk?

Figyelt kérdés

3 éve élek párkapcsolatban. Barátok híján bárkivel hajlandó vagyok ismerkedni. Benne vagyok egy netes csoportban, ahol az egyik fiúval eléggé jól kijöttünk. Megbeszéltük,h mért ne barátkozhatnánk. Meg is kedveltük egymást. Teljesen odáig meg vissza voltam tőle, csodáltam a kitartását, megnevettetett és törődött velem. Majd egy nap kiderült, h többet érez irántam. Megrémültem ettől, mert én is iránta(annak ellenére, h próbáltam magam előtt is eltitkolni),de a párkapcsolatom eléggé haldoklik, hála a bunkó páromnak, aki nem is foglalkozik velem. Egyrészt kétségbe vagyok esve, h most mit csináljak? Szakítsak a párommal egy fiú miatt, akit alig ismerek? Nem is tudom, 3 évet nem túl könnyű csak úgy elfelejteni. Ragaszkodok a páromhoz, de már sokszor próbáltam megmenteni a kapcsolatom. Mikor látta, h szorul a hurok a nyaka körül, akk 1 hétig kedves volt és utána megint jött a szokásos bunkóskodás. Csomó közös tervünk van már. Egyszer úgy érzem, h szeretem, egyszer pedig úgy, h gyűlölöm. Teljesen ki vagyok borulva, nem tudom mit kellene tennem, mert bárhogy is döntök, rosszul jövök ki belőle. Persze nem csaltam/csalom meg a párom, semmi kép. Ami megnehezíti a dolgom, h a páromnál lakom. A másik fiú is felajánlotta, h odaköltözhetnék hozzá, csak kicsit gyors lenne így és azt sem akarom, h úgy érezze, h kihasználom.

De mi az ami miatt a pasik belém szeretnek és nem tudunk barátok maradni? Mert ez már kb a 10. eset,csak akkor az én részemről viszonzatlan volt. Nem érzem magam szépnek, félénk vagyok, halk, visszafogott, erősen szorongok, pánikbeteg,kisebbségi komplexus + egy csomó mentális gyogyó. Ezért nem is értem, h miért pont velem történik ez???? Mit tanácsolnátok? Mit tennétek a helyemben? Valakit úgy is meg fogok bántani :(

Köszönök minden választ!


2013. ápr. 29. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi az mi az... pont az, hogy közel engeded őket magadhoz, közelebb mint a párodat.
2013. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán mert ez egyedülálló srácok nem BARÁT-barátnőt keresnek, még ha eleinte azt is mondják...
2013. ápr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez már régen nem harmonikus kapcsolat, amiben élsz. Elgondolkodnék a lehetőségeimen, egyébként pedig miért ne mehetnél a másik pasihoz? Nem mint kitartott, nem mint barátnő rögtön, ha türelmes, meg tudná várni azt, amíg te kezdeményezed a közeledést. Addig meg ha más nincs, miért ne lakhatnál nála, ha csak ez a megoldás? Persze gondolom beszállnál anyagiakban.

Ez az ambivalens állapot, ami a kapcsolatodat illeti, nagyon szétzúzza a lelkedet, gondolataidat, érzéseidet. Miért köpnéd szembe magad, főleg hogy fel is ismerted már a kapcsolat halálát? Mivel írtad, hogy ha szorul a hurok, 1 hétig kedves, aztán meg újra tahó.

Egyébként miféle csoport ez, ha szabad tudni?

2013. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy határozottan állítod magadról ezeket:

"félénk vagyok, halk, visszafogott, erősen szorongok, pánikbeteg,kisebbségi komplexus + egy csomó mentális gyogyó"

Miközben a külsődről meg csak ennyit, hogy: "Nem érzem magam szépnek"


Tipikus, gondolom igen szép lány vagy, persze, hogy beléd zúgnak.

2013. ápr. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint csak én vagyok túl naív. Nem is akartunk barátkozni, csak egyszerűen el kezdtünk beszélgetni teljesen más témákról,(tudott a páromról) a többi adta magát...és volt már olyan is, akinek volt barátnője, mégis velem akart lenni.A páromat is közel engedném, de egyszerűen nem lehet. Mindig mondom neki, h annyira tudnám szeretni, ha csak egy ici-pici részét adna magából. Magányosnak érzem vele magam, de folyton reménykedek, h megváltozik. Még csak meg se ölelt már kb 2 hónapja és akkor is én kezdeményeztem. Nem tudom, h mit tehetnék...maradjak vs ne maradjak velek...de az tuti, h teljesen kikészülök.
2013. ápr. 29. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Hallottam már hasonló történetet. Ott a királyfi a chat-ről megmentette a királylányt a gonosz bunkó fogságából. Teltek múltak a hetek, hónapok, jöttek az unalmas hétköznapok, a királylányról kiderült, hogy igazából ugyan olyan Hamupipőke, mint a többi, csak a chatelés varázsa ... és a királyfi új hercegnő után nézett a neten....
2013. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. válaszoló: Többször találkoztunk,vagyis közös futásról volt szó, h lefogyjak és az érzések a személyes találkozók útán alakultak ki.Viszont a fiúnak még nem volt barátnője, kicsit aggaszt is, h most ki tudja, lehet azért vonzódik hozzám...

4. válaszoló, a külsőmet illetően sok poitív visszajelzést kaptam már, de képtelen vagyok elfogadni magam. Folyton a ruhám húzgálom, h ne nézzek ki ducinak, meg minden...de a páromtól többször is megkaptam, h dagadt vagyok, fogyjak le...folyamatosan diétázok is.

2013. ápr. 29. 18:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Ám köszi az eddigi válaszokat!
2013. ápr. 29. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!