Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22-23 éves férfiak! Ti járnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-23 éves férfiak! Ti járnátok egy 15-16 éves csajjal, kölcsönös szimpátia esetén? Indoklást is kérnék! 22/F

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Járnék!

Indok: Tuti hogy a nagy többséget rá lehet venni még olyan dolgokra is, amit egy velem egykorú már nem biztos, hogy megtenne (valószínű, h próbált is néhányat közülük).

Plussz: Mindig is kedveltem a fiatalabb lányokat, annyi energia, annyi tűz van/lehet bennük, és ez engem is megfiatalít, feldob! Nem is kicsit! Na meg ha bele is szeretek....az maga a menyország!

2013. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. 20 alattival nem kezdenék semmi esetben sem.
2013. ápr. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16 évessel már járnék.
2013. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Háááát, csak ha nagyon megfogna benne valami. De hosszútávra kérdéses, hogy összeilletek. De ha tényleg egymásra vagytok hangolódva, nagyon, akkor egy próbát megér.
2013. ápr. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam, az akkori barátom pedig 22, és együtt voltunk másfél évig. Szerintem ez erősen függ a két ember jellemétől, illetve, hogy ki mennyire érett, főként egy ilyen kapcsolathoz. Azt persze nem árt előre tisztázni, hogy ki mit szeretne a másiktól, mert itt nagyobb eséllyel akadhatnak félreértések.
2013. máj. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21 voltam, amikor megismerkedtem az akkor éppen 15 éves barátnőmmel. (Miután összejöttünk, utána egy hónappal töltötte be a 16-ot). Azóta is (3 és fél éve) boldogok vagyunk egymással, terveink vannak a jövőre nézve, szeretjük egymást.

Szerintem nem elítélendő dolog ez. Te a korodnál fogva befolyásolni tudod sok dologban (de ezzel azért ne élj vissza, pl. a lelkére beszélhetsz, hogy tanuljon, és ne máson járjon az esze...), és ragaszkodóbb is lesz. Ez egy jó indok a kapcsolat mellett szerintem. :)

Ami ellene szól az az, hogy az elején sokan "támadhatnak" a döntésed miatt, amiért ennyivel fiatalabbal kezdtél. De ne foglalkozz másokkal, 2-3 év után simán eltűnik ez a korkülönbség.

24/F

2013. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam érett gondolkodású 15-16 éves lánnyal. (bár ez nem azt jelenti, hogy nincs ilyen) Nekem a velem egykorú, vagy kicsivel idősebb lányok jönnek be.
2013. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én biztos nem kezdeményeznék ilyen fiatal lánynál, a lányok meg egyáltalán nem kezdeményeznek nálam.

Ha mégis akkor sok mindentől függ. Másak az igényeink, ő még fiatal, én meg már huszonéves vagyok.

Azt tudom mondani hogy talán.

2013. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi én lány vagyok :D

Jártam 22 éves sráccal és 1 hónap után kidobott..

Szóval remélem te komolyan gondolod. Nem hinném h a csajszi koppanni akar :))

17/L

2013. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!