Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék fájdalommentesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék fájdalommentesen szakítani 1 év után? 20/L

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak ne valami rossz sablon szöveggel.. Én mint fiú úgy hiszem, hogy megalázó ha a lány szakítani akar, de egy hosszabb idő után nem képes arra, hogy valami jó kis szöveget pár ész érvvel kitaláljon. Több lánnyal is szakítottam már, de mindegyikőjükkel ma is jóban vagyok. Mert úgy szakítottam velük, hogy éreztettem velük, hogy tisztelem őket.
2013. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lényeg ugyanaz, szakítás, légy őszinte határozott.
2013. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igazat adok nőként is! Amúgy nincs olyan fájdalom mentes szakítás. A veszteség mindenképpen fáj, még ha szükséges is
2013. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fájdalommentesen ez nem fog menni. Szerintem csináld úgy hogy őszintén mondd el hogy miért akarsz szakítani meg egy jó okot rá hogy miért szerettél ki belőle.

Nos itt is a legfontosabb az őszinteség, de ha őszintén határozottan megmondod neki hogy mi a probléma és hogy ezen már nem lehet változtatni sem mert nem szereted a párod akkor őszintén mondd el neki. Lehetőleg ne hazudozz neki, és úgy egyezzetek bele a dologba hogy mindkettőtöknek jó legyen, tehát ne úgy legyen hogy szakítasz vele és elmondod csúnyán a rossz dolgait mintha szándékosan le akarnád őt rombolni, úgy próbáld meg elmondani neki hogy kedvesen mert neked ez így nem megy mert nem jön be az a stílusa vagy tudom is én mi.

Lényeg az hogy próbáld úgy összehozni hogy ne legyen belőle vita.

2013. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyan verjem be a szöget a falba? Kalapácsot, vagy egyéb nehéz és kemény tárgyat nem szeretnék használni.

A lényeg talán, hogy ne alázd meg, a hibáit sem kell sorolnod, úgyis csak akkor ér valamit, ha ő ismeri fel őket.


Pl. "Figyi, nem szeretlek már, és ez így csak egyre rosszabb. Szerintem be kéne fejeznünk."

2013. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adjál neki 100 milliót eurós címletekben, biztos egy könnycseppet se fog ejteni érted.
2013. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Siss válasza:
Én 3 napja mondtam meg a barátomnak 5 év 11 hónap és 3 nap után, hogy már nem szeretem. Egy éjszakát és egy délelőttöt zokogtunk végig, majd elment. Ezt nem lehet fájdalommentesen. 22/L
2013. máj. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!