Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek jobb pasi annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek jobb pasi annak ellenére hogy nem vagyok jóképű?

Figyelt kérdés

Több lánytól is kértem a neten pontozást 1-10 es skálán és általában 6-7 pontot kaptam.De én is hódítani szeretnék mint a haverjaim, akik folyton 9-10 eket kapnak.Valaki tudna valamilyen tanácsot adni mert nagyon kéne!

előre is köszönöm :) 16/f



2013. ápr. 30. 18:37
1 2
 11/12 anonim válasza:
A buta csajok leginkább az arcot nézik... De akiknek van eszük is, azokat az is érdekli, hogy belülről milyen vagy. Mennyire vagy kedves, barátságos. Sokaknál előny vmilyen extrém sport, vagy harc művészet/küzdő sport. És persze a muszklik is számítanak ;)
2015. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ja és sokat számít a jó humor, és az önbizalom. Na meg a PÉNZ. Ez utóbbi több féle képpen is. 1.: mennyid van most - illetve a szüleidnek. 2.: mivel akarsz foglalkozni majd, meg lehet-e élni belőle rendesen.
2015. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!