Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is beteges ugye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is beteges ugye? Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 éve vagyunk együtt. Távkapcsolat. Valami egyáltalán nem oké velem, nem normális, ha bizonyos dolgokat igy reagálok le. Megőrülök ha más lánnyokkal beszélget, más lányra néz, elmegy nélkülem szórakozni. Mit kéne tennem? Egyáltalán nem normális... hogyan változtassak? Minden hétvégén találkozunk, ha tudunk.

2013. ápr. 30. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Képtelen vagy bízni benne. Ez pedig így nem sok jóra fog vezetni. Csak annyit tudsz tenni, hogy megpróbálsz bízni benne.
2013. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dobd el a párod :D Válasz engem, és fogjuk egymást! Csak mert én is ugyanilyen vagyok, ha van egy barátnőm xd:DD
2013. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz így,de ha belegondolsz. Egy éve együttvagytok,szerinted ha nem téged szeretne,tartana ez ennyi ideje?:) Egy távkapcsolat esetén nyilván több bizalom kell a másikhoz,és azt se felejtsd el,hogy minél jobban próbálnád "korlátozni",egy,ilyen távolságban nem tudod,kettő,annál inkább megtenné dacból. Szerintem természetes,dolog,hogy félted,de gondolj bele,te is beszélsz más fiúkkal,mit szólnál,ha ő is minden helyzetet félreértene?:) Lazíts,ennyi szabadság kell egy kapcsolatban mindkét félnek,te is próbálj kicsit kimozdulni,hasonlók,tudom,hogy szereted,de ne csak őt "lásd",hanem foglalkozz ugyanúgy másokkal,ahogy ő teszi. Talán így jobban meg is tudod érteni,és rájössz,hogy nincs min aggódnod.:)
2013. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs okod féltékenykedésre és mégis emiatt sok balhétok lesz, előre szólok, hogy ez meg fogja ölni a kapcsolatotokat, ki fog égni a barátod érzelmileg ha ennyit szekírozod. Állj le, vagy egyedül találod magad. Szerintem nem azért jár veled, hogy kinyírd idegileg.
2013. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!