Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen bunkó a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkó a volt barátom? Találkoztunk és csak flegmázik.

Figyelt kérdés

2 hete szakított velem, sms-ben. Szerinte hisztis vagyok mert számon kértem rajta hogy miért nem ér rá velem találkozni. Na és ma találkoztam vele. Intett nekem, én is neki de mintha nem is ismerne. Csak állt mellettem. Én azért csak odamentem hogy adjon már valami magyarázatot de alig nézett rám, csak flegmázott, azt hajtogatta hogy "leírtam sms-ben amit gondolok rólad" és ennyi. Én még kérdezgettem de semmi válasz.


Miért kell ilyen bunkónak lennie? Legszívesebben felképeltem volna.


2013. ápr. 30. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a fenébe, és keres más rendes fiút mint én, aki megbecsülne és sose flegmázna Veled... :)
2013. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy olyan embertől akarsz szemtől szemben választ kapni, aki sms-ben szakít? Ez már eleve minősíti. Egy nagy nulla. Szót sem érdemel.
2013. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ez van, amikor a párválasztásnál előnyt élveznek a külső adottságok...
2013. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
komoly jelleme lehet, ha sms-ben szakít... kretén
2013. ápr. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az már eleve nem stimmel,hogy sms-ben adta tudomásodra,hogy szakítani kíván veled.Igazából erre nem lehet konkrét választ adni.Lehet,hogy van új barátnője és azért akart lerázni,higy nehogy meglássa valaki veled,és elmondja a lánynak.Vagy a hülye haverjai mondták neki,hogy intézze el ilyen egyszerűen,és utána hozzád se szóljon.De lehet,hogy semmi ilyen nincs a dologban,egyszerűen már nem bírja a számonkéreseidet,(ezen lehet,hogy elgondolkodhatnál),de simán lehet,hogy csak full bunkó,és totál nem érdemel meg téged és egy kapcsolat sem való olyan embernek,aki nem képes egyenesen kommunikálni egy emberrel,es őszintén megmondani neki,hogy mit gondol,hiszen a szakítási módszerével igazán leégeti magát.
2013. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3. Egyet értek veled, minél jobban néz ki valaki annál bunkóbb, beképzeltebb, az én exem is kb ilyen volt amikor kérdeztem őt, de én pofon is vágtam, a nyílt utcán. Akkor már nem tudtam magam visszafogni!
2013. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!