Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim féltékeny lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim féltékeny lehet a legjobb (fiú) barátomra?

Figyelt kérdés
Van gy fiú akivel nagyon jóban vagyunk. Néha szoktam neki az arcára puszit adni, meg megölelem, de ezen kívül semmi. Szeretem a barátomat, és a fiú iránt nem érzek semmit. Az meg lehet hogy féltékeny les za barátom? Ha igen, hogy tudnám neki elmagyarázni(értelmesen) hogy nem akarok a fiútól semmit?

2013. ápr. 30. 23:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
gondolom neked esne jól, ha a barátod más nőket csókolgatna....úgyis 100% hogy féltékeny lesz, magyarázni meg hiába fogsz neki
2013. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egy normális pasi nem lesz féltékeny a legjobb barátodra.

Nekem is van fiú legjobb barátom és igen üdvölésnél megpuszilom az arcát sőt néha meg is ölelem..ennyi...kész ... mindketten tudjuk, hogy csak barátok vagyunk és ezt a párom is elfogadja. Sőt neki is van lány jó barátja és egyáltalán nem zavar, ha üdvözlésnél kap egy puszit az arcára.

Egy boldog és harmonikus párkapcsolatban ez nem ok a féltékenységre, hiszen tudjuk, hogy úgyis minket szeret a másik.

2013. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerinted ez fordított helyzetben hogy sülne el? Most biztos az fogod rá írni hogy áá biztos én nem lennék féltékeny!

De gondolj csak bele más csaj puszilgatná és ölelgetné, a barátodat akár ott előtted is (szerintem te is féltékeny lennél).

2013. máj. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
kedves utolsó ! közlöm, hogy nekünk fordított esetben sem jelent ez problémát, ugyanis mi tényleg tudjuk, hogy szeretjük egymást és magunkból kiindulva az is tudjuk, hogy nem csalna meg minket a másik. Nekem a kölcsönös bizalomnál kezdődik a párkapcsolat...
2013. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Velem ez történik most csak fordított helyzetben, a barátomnak van lány barátja és roha-dtul féltékeny vagyok rá mert a csaj még piszkál is engem :@. kérdőre vontam h őt zavarná-e ha én csinálnám ezt egy más pasival és azt mondta zavarná és zavarja is ha más pasikkal beszélgetek e mégis csinálja azzal a nővel a puszikat . ne tudom mit tehetnék ez ellen. Sztm az a legjobb ha nem puszilgat az ember másokat ha kapcsolatban él.
2013. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Aki szeret, az féltékeny."
2013. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Számomra az a bizalom, hogy bízom abban h nem csalna meg, v nem tenne olyat ami fáj. De ha tudja, h azzal fájdalmat okoz h más nőt/férfit puszilgat, akkor higgyem el azt h szívből szeret? ha enyhítsem képes értem meg tenni? Akkor fontosabb neki az a személy mint a saját párja?! számomra ott van vége a bizalomnak.
2013. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!