Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalta, megverte. Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalta, megverte. Szerintetek ez milyen szeretet? Csak én gondolom úgy hogy itt már szó nincs szeretetről/szerelemről?

Figyelt kérdés

Tehát egy barátnőmről van szó, 16 éves. 2 évig volt együtt egy fiúval (megjegyezném a ,,C'' kategóriába tartozik a fiú, remélem értitek...) ezzel a fiúval vesztette el a szüzességét is (15 évesen) aztán a lány és a családja el költöztek, és távkapcsolatban éltek 1 évig. Ez alatt az idő alatt a fiú megcsalta, mikor a lány ezt megtudta, kiadta az útját de a fiú visszakönyörögte magát.(egyébként a fiú jól tanul -ami elég meglepő- és normális munkahelye , jó fizetése lesz erről tudok) tehát megbocsájtott neki. De a fiú továbbra is tartotta a kapcsolatot azzal a lánnyal akivel megcsalta a btnőmet. Aztán a btnőm újra kiadta az útját, a fiú vissza ment a ,,szeretőhöz''. (a fiúról tudni illik h tipikus c... Tehát a btnője nem barátkozhat más fiúkkal, lányokkal se nagyon, megtilt mindent, mindenért lek.váz, meg persze ha nem tetszik vmi durr egy pofon)

Viszont a szerető ki ismerte a fiút és dobta pár hét után. Aztán a fiú újra akarta kezdeni a btnőmmel , felkereste és -mivel a btnőmnek is megjött az esze, nem akart visszamenni hozzá- bántalmazta, kapott pofont stb.

Én is elég jól ismerem a fiút, beszéltem is vele telefonon h mi volt ez? Azt mondta tiszta szívéből szereti a btnőmet, neki csak ő kell, ezentúl még csak kiabálni se fog rá...

-.- mondom persze, már kívülről fújjuk ezt a dumát. Azt mondta a fiú, szereti ő a 'maga módján'

Meg h megváltozik... Mi a véleményetek erről? Ez szeretet lenne?


2013. máj. 1. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy mi lenne? Mondjuk ez igazán szép esete a drága nagyot hangoztatott toleranciának:

a) A csajnak toleránsnak kell lennie, és el kell fogadnia a kulturális körülményeket, azaz, hogy bizonyos "kultúrákban" verik a nőket.

b) A csajnak intoleránsnak kell lennie a családon belüli erőszakkal szemben. És ez olyasmi.


Van itt TASZ-os? Erre mit tud mondani?

2013. máj. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lényeg, persze lemaradt, a véleményem: esélytelen, a vér nem válik vízzé. Ha a csaj szereti, hogy verik és uralkodnak felette, akkor megtalálta élete pasiját, ha nem. akkor tessék véglegesen kiadni a "fiatalkorú fiú, magyar állímpolgár" útját.
2013. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fiút az is zavarta h a lány a családjával(!) foglalkozik..
2013. máj. 1. 07:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszer még ezt az embert jól meg kéne nevelni. Nincsen valami erősebb barátotok? Mondjuk elmenne a lányhoz és megvárják a srácot amikor bántani akarja a barátnőd a gyökér akkor a másik srác bezárja az ajtót és addig veri ameddig felismerhető.


Bár ,ha én nő lennék valószínűleg elmennék a sráchoz és incselkednék ,hogy kikötözős játék stb utána kikötném náluk otthon jól megverném és otthagynám. Ezek után aztán tuti nem keresne..


Sajnos ezek a genetikai hulladékok csak az erőszakból értenek..

2013. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meneküljön! Komolyan! Nekem is volt barátnőm hasonló szituban, aminek az lett a vége, hogy a srác elkapta az utcán és félholtra verte. Én nem vagyok rasszista, de sohasem kezdenék C típusú emberrel, pontosan a "kulturális" (nevelési) különbségek miatt. 25N
2013. máj. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a legrosszabb az, hogy nem elég hogy uralja, hanem meg is csalja, meg is üti...meg a családjával nem beszélhet?! :/
2013. máj. 1. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:

mivel a barátnődnek megjött az esze nem fogadta vissza , így már rendeződött is a dolog

nem fog változni soha N

2013. máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!