Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem tudok rajta túllépni.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Két éve megismerkedtem egy sráccal, akivel nagyon jól megvoltunk és egymásba szerettünk. Viszont nem léptem és ő se lépett, de izzott közöttünk a levegő. Aztán minden rosszra fordult, ő kiment külföldre , majd mikor visszajött egy lánnyal járt, akivel hamar szakítottak. Amikor kint volt külföldön azt mondtta, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot, persze nem így lett :( Bunkón kezdett velem viselkedni, ha írtam neki meg akkor is, mikor viszajött. Nem értem miért, hiszen én nem tettem ellene semmit :/ De kiderült még mindig szeret és én is őt. Írtam neki de nem válaszol... a kérdés az lenne, hogy mit csináljak? Írjak neki megint? Sajnos semmilyen elérhetőségét nem tudom... aki tud segíteni, annak megy a zöld kéz :)


2013. máj. 1. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozz vele. Úgyse tudod az elérhetőségét, és szerintem ne egy lány koslasson egy fiú után. Tudom, most ezt könnyen leírtam, de a szerelem nem ilyen egyszerű. Ha hiányzol neki, és tényleg szeret, akkor keresni fog
2013. máj. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Minekaz144 ***** válasza:

Na ez a legrosszabb mikor egy olyan embert szeretsz akit nem kéne és nem lenne már szabad. Ez a srác egyáltalán nem vett téged komolyan.


Inkább el kéne gondolkodnod azon, hogy megéri-e? ezt neked erőltetni azok után amit tett.


Én a helyedbe hagynám az egészet és egy kis szünet után keresnék értelmesebb párt.

2013. máj. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

köszi ment a zöld kéz:)

Próbáltam mást keresni de a végén oda jutottam, hogy mg mindig őt szeretem és képtelen vagyok túllépni rajta..nagyon rossz :/

2013. máj. 1. 09:39
 4/14 anonim ***** válasza:

velem is ez volt mint veled..

Volt egy lany akivel imadtuk egymast minden este beszeltunk tobb orat telefonon es szinte naponta talalkoztunk.. ugy is volt hogy osszejovunk de mikor megtudtuk hogy osztalytarsa leszek azutan megromlott a kapcsolatunk.. Most van baratnom 2honapja es meg mindig probalom elfelejteni a lanyt de mar nagyon keveset gondolok ra es ez igy jo..

probalkozz olyan fiuval akivel regota tartod a kapcsolatot es jarj azzal.!:)

2013. máj. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi neked is ment a zöld kéz :) már próbáltam olyannal összejönni..de nem ment :/
2013. máj. 1. 09:57
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló, hogy beleszerettem egy lányba, volt köztünk ez az , csak ő összejött valaki mással, én nekem több év volt mire elfelejtettem, de mikor lett normális barátnőm akkor elfelejtettem.Nem véletlen ez ám, hogy ez történik egyszerűen nincs dolgotok és ennyi.Az élet tényleg ilyen, örülj neki hisz ebből tudod hogy vár rád valaki más akivel még jobb lesz:)
2013. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi neked is ment a zöld kéz :) kezdem jobban érezni magam a válaszok hatására :)
2013. máj. 1. 10:11
 8/14 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok sajnos, megint. 24/L

Az első szerelmemem 1,5 év kellett túltennem magam.

Most két hónapja hagytak el de én még mindig napi szinten sírok, nem tudok se enni se aludni letargikus vagyok és depressziós. Nem szerettem még senkit ennyire mint Őt de ő nem így érez könnyen túllépett rajtam már javában ismerkedik. :( Én mégcsak ránézni sem bírok másra.

Félembernek érzem magam, de igyekszem nem mutatni és nem elhagyni magam. Előre kell nézni, akármilyen nehéz is minden pofon után fel kell állni és továbbmenni. Remélem sikerülni fog!

2013. máj. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ő vesztett többet, elvesztette azt az embert aki igazán szerette és sosem mondott volna le róla. Rengeteg ilyen témájú idézetet olvasgatok, úgy érzem nekem segítenek a továbblépésben.

Ha elvesztesz valamit az azért van mert jönni fog helyette más, valami jobb..és végre boldog leszel!! :)

2013. máj. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A sors pedig visszaadja a kölcsönt. Vele is fognak még ugyanígy bánni, nyugodj meg. Az élet nem hagy kiegyenlítetlen számlát. Amit másnak kívánsz, amit mással teszel az egy szép napod veled fog megtörténni. Ha majd belőle is játékszer lesz átértékeli a dolgokat de eljön még az az idő is. Akkor még az is lehet, hogy újra kapálóznik majd utánad...
2013. máj. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!