Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok melyiket választanátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyiket választanátok? Csunya pasi jo testtel vagy helyes pasi aki kovér?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyik se.
2012. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sztem utobbit valasztanak. Bar biztos nem mindegy mennyire kover.
2012. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Neked tényleg a férfi egyetlen prioritása a súlya meg a kinézete? elég ostoba egy tyúk lehetsz kisanyám... :D
2012. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

HA csak ezen tulajdonságok alapján dönthetek:

Inkább a második, azon lehet alakítani.

2012. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én amúgy is a macis pasikra bukom, tehát nálam mindenképp a második van előnyben. És hogy csúnya? Hát kinek mi a csúnya..az exem is annak tartja magát, pedig tök jó pasi, én megvesztem érte. 23/L
2012. okt. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ezek lennének a legfontosabb pontok egy pasin... én inkább nézek belsőt, de persze a külsőt is megnézem azért. ha ezekből kell választani akkor talán inkább a 2. bár kérdéses hogy mennyire kövér. ha van rajta egy kicsi fognivaló, az teljesen jó, szerintem jobb mint a cingár pasi :) a csúnya meg mindenkinek más a csúnya, a párom meggyőződése hogy ő bizony az, nekem meg mégis tetszik de nagyon :)
2012. okt. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egészében nézem, nem részletekben. Jelenleg (igen sok ideje) olyan párom van, akinek az arca tetszik, de igen túlsúlyos (nem az a "van rajta pár felesleges kiló" kategória). Sosem tetszettek a mackós/kövér pasik, de ő a jellemével megfogott, és azóta is boldog vagyok vele.
2012. okt. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egy cipőben járunk! :)
2013. okt. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
25L.
2013. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2.
2020. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!