Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos forrás szerint tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos forrás szerint tetszem neki, de akkor nekem miért nem mutatja ki konkrétan?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác, régóta ismerem és jó haverok vagyunk. Anyukám mindig hullámozza a szemöldökeit ha itt van nálunk és folyton körbetáncol, mintha egy pár lennénk. Az ő anyukája is ugyanezt csinálja, amikor én vagyok ott...elég kínos szokott lenni. Múltkor mondtam anyunak, hogy álljon már le ezzel a gyerekes viselkedéssel mert nincs köztünk semmi, és amúgy sincs semmi esélyem nála. Erre azt mondta, hogy a srác anyja(szüleink mondhatni legjobb barátnők, ha ezt még lehet mondani ebben a korban) szerint én nagyon tetszem a fiának és belém van zúgva régóta. De nekem ez miért nem tűnik fel? Teljesen barátzónában érzem magam, poénkodik, néha beszólogat, "lekislányoz" (1 év korkülönbség)...szóval tisztára mint a többi fiúhaverom. Lehet, hogy csak ilyen szerencsétlen? Még nem volt rendes barátnője...

Kínos, hogy visszasüllyedtünk általános iskolás szintre, amikor még a szülők is nyakig benne vannak és talán az ő segítségükre vagyunk rászorulva :/ -.-"

L18



2013. máj. 1. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is a szülőket vonjátok ki a dologból, a TI érdeketekben. Vicces hogy néha pont a szülők olyanok mint a gyerekek, és ők ezt észre sem veszik, nem? Legyetek sokat kettesben, szülők nélkül, és figyeld a srác szemét. A szem nem hazudik, látni fogod rajta.
2013. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
Fél, hogy esetleg te nem úgy nézel rá és ezért nem meri kimutatni. Szerintem vedd a kezedbe a dolgokat, mert így nem lesz semmi belőle. Sok sikert ;)
2013. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Találkozz a sráccal és kérdezd meg tőle, hogy mit érez, mert ő tetszik neked. Így, egyenesen, mondd meg.


Ja és a szülőket küldjétek el a vérbe'

2013. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem merem...

vagyis egyelőre biztos nem.

Amikor vele vagyok, egyszerűen úgy érzem, mintha akaratom nélkül mágnesként vonzódnék hozzá. Olyankor minden erőmmel akadályozom magam abban, hogy ne érintsem meg...vagy észnél maradjak és ne kezdjek el hangosan lélegezni, mintha fáradt lennék, amikor közelebb van a megszokottnál.

Egyszerűen leírhatatlan, azt hiszem az igazság közelében sem járok..

2013. máj. 1. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!