Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiányzik ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire az exem, ha én szakítottam vele, és már egyáltalán nem vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

Halálosan hiányzik az exbarátom. 2 és fél évig voltunk együtt, ő volt a legjobb barátom is egyben, de az utóbbi hónapokban már egyáltalán nem vonzódtam hozzá. Csókot sem szívesen adtam neki, és a szexet már el sem tudtam képzelni vele. Most sem egyébként. 2 hete szakítottunk, és néha találkozgatunk. Tegnap is találkoztunk, de megbeszéltük h ezentúl nem fogunk, merthogy ő többet érez irántam, és kapcsolatot akar velem. Azóta halálosan hiányzik. Vele akarok lenni, de egyszerűen nem működik a vonzalom részemről. :( Ilyenkor mivan?? Az lehet, h a szerelem megmaradt, a vonzalom viszont már elmúlt? Mit kéne tennem? Folyton mondja, h próbáljuk meg újra, de tudom, h semmi sem változna...nem tudnék vonzódni hozzá már, teljesen kiábrándultam, nem tetszik a teste sem, és van egy csomó idegesítő szokása amik irritálnak. Néha mikor vele vagyok,akkor ezek annyira idegesítenek h inkább ott hagynám az adott pillanatban, ilyenkor arra gondolok h nem akarok vele lenni... De akkor mégis miért hiányzik?? Szerintetek lenne értelme megpróbálni újra?

20/L


2013. máj. 1. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy barátság, és nem lenne értelme megpróbálni újra.
2013. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
túl kéne tenned magad ezen, segítsek? :D
2013. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kamu kérdés:DD
2013. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Van a szeretet és a szerelem. Ezek szerint szerelem már nincs, de a szeretet megmaradt és elég fura érzés direkt távoltartani magadtól valakit, akit nagyon szeretsz.

ennyi

majd megszokot

ne akarj kezdeni vele megint

2013. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem kamu. Nekem is volt ilyen. Az a legjobb az ő érdekében ha nem találkozol vele. Szereted persze mint egy családtagot, de biztos találsz olyat valahol akire férfiként tudsz tekinteni.
2013. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Ezzel most sokat segítettetek, mert megerősítésre vártam, hogy nem szabad vele újra kezdenem. Azon filóztam, rosszul döntöttem-e...

Már majdnem felhívtam, hogy hiányzik. :( De nem szabad, erősnek kell lennem.

2013. máj. 1. 18:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Bizony így van ne találkozz vele. Nekem is volt egy ilyen exem. Én találkoztam vele ő meg szenvedett. Aztán elutaztam hosszabb időre és előtte megmondtam neki hogy itt az alkalom és felejtsen el mert egyáltalán nem vonzódom hozzá. Akkor tudta csak túl tenni magát ezen az egészen. Eltallt 1 év hogy egyáltalán nem találkoztunk. Aztán nem rég igen véletlenül. Jó volt látni hogy egy gyönyörű fiatal barátnője van és boldog. Velem soha nem lett volna olyan boldog mint azzal a lánnyal tűnt, és én sem lettem volna olyan boldog mint a jelenlegi párommal.
2013. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Jó ilyeneket hallani...
2013. máj. 1. 18:59
 9/13 anonim válasza:
Szerintem csak megszokásból hiányzik.Ha nem találkozol vele,pár nap és minden jó lesz,és rájössz hogy már nem is hiányzik:) Sok szerencsét!
2013. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem konkrétan Ő hiányzik, csak valaki akit szerethetsz?
2013. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!