Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakori az, ha úgy él vki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az, ha úgy él vki egy párkapcsolatban, hogy már nem szereti a párját?

Figyelt kérdés
Barátommal -élettársam- lassan nyolc éve vagyunk együtt. Kb. öt éve együtt is élünk. Pár évvel ezelőtt megcsaltam és bele is szerettem a másik fiúba. Akkor majdnem szétmentünk, de csak adtunk még egy esélyt a kapcsolatnak és mert pont akkor vettünk közös házat. Imádtam a páromat, csak az évek alatt nem jártunk sehova, eltávolodtunk egymástól, nem lehetett vele megbeszélni semmit. Véletlen jött ez a megcsalás és szerelem. Nagyon szeretetre éhes voltam és igen rossz viszonyban voltunk a párommal. A megcsalás után egy évvel úgy döntöttünk, bevállalunk egy babát, én főleg azért, hogy ezzel majd jobb lesz a kapcsolatunk. Most nyolc hónapos a kicsi, de az érzéseim az apja iránt nem változtak. Csak úgy szeretem, mint a gyerekem apját. Tényleg próbáltam már nagyon sok mindent, hogy helyreálljon a kapcsolatunk, de nem tudom újra szeretni. Itt a ház, a kicsi és nem tudom meddig lehet ezt csinálni?
2009. szept. 28. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Meddig lehet ezt csinálni?

Amig te azt nem mondod, hogy elég vége megyek.

Ha nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, akkor ne rabold sem a te időd sem a párodét.

Lépj.

L/22

2009. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem hiszem el h ilyen bu.ta nők vannak, már bocsáss meg!

Az amúgy is rossz kapcsolatban tilos gyereket szülni, mert attól NEM LESZ JOBB! Ezt minden nő tudja, milyen hüleség vezényel titeket?????

Minél előbb lépj ki ebből a kapcsolatból!

Amúgy gyerek nélkül könnyebb lett volna, de így is lépj ki, ez nem kérdés.

L/27

2009. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretettel szereted a párod, akkor maradj mellette, a nagy lángolás, ami hiányzik ebből a kapcsolatból nem minden. Később bánnád, hogy egy néhány hónapig tartó lángolás miatt elhagytad a társad.

Ne azért maradj vele, mert gyerek, és közös ház van. Hanem mert szeretettel szereted.

Csak a hozzáálláson kell változtass, ne értékelj többre egy futó lángolást, mint a tartós szeretetet.

2009. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Értelme ennek nem sok van. Ha szereted a másik srácot, akkor hajrá, így legalább a párod is megtalálhatja a boldogságot. :)
2009. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

mmaradj vele, próbáld meg megoldani a dolgot. nem csak rólad szól már ez az egész.

ne a gyerek szenvedjen a te hülyeséged miatt. előbb kellett volna gondolkozni.

2009. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a gyerek apjának, hogy ilyen h*lye volt, majd fizetheti a gyerektartást, egy idióta liba miatt
2009. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1. nem vok idióta!!!

2. konkrétan azt sem tudod, mi folyik itt! Mert most úgy gondoltuk, hogy a babával helyrejön a kapcsolatunk, és javult is. Itt most arról van szó, hogy nem szeretem őt. Am jól megvagyunk.

3. nemtom mért kell rögtön leoltani!

2009. szept. 29. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!