Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz, hogy egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy egy szép nőt átlagosan napi (kb) 50 férfi próbál megkörnyékezni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt hol hallotad? Ne higgyjél a statisztikának!
2013. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
igen, természetesen már ahogy kilép az ajtón. Végül is tartani kell az óránként minimum 2 férfit különben nem lesz meg a napi limit.
2013. máj. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát, amilyen bunkó volt velem legutóbb egy szép csaj a buszmegben, mert volt képen leszólítani, szerintem nála tuti igaz volt ez.
2013. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
akkor a statisztikák szerint ronda nő lehetek.
2013. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez mekkora hülyeség már.:D
2013. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

4-es talán ha nem nyomulnal lepten nyomon, akkor nem kellett volna eroteljesebben lepattintani...

Aki leszolit azzal enis bunko szoktam lenni....van parom + amugysem vagyok olyanokra kivancsi( ha szingli lennek) akik rondak es nekik en tetszem....nem kossz

2013. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7: Attól még bunkók vagytok.


Próbáljatok meg intelligensen reagálni! Pl: Bocsi de van barátom, épp hozzá megyek. Vagy: Félek tőled, nem akarok utcán ismerkedni, bocsi de ez nem megy!


Ez lenne a korrekt.

2013. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

@SK88

Úgy érted, hogy 25-nél több még sosem volt egy nap?

2013. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tartom magam bombanőnek, de egész csinos vagyok. Igaz, hogy vannak olyan napok, főleg így tavasszal, hogy észreveszem akár utcán sétálva is, hogy elég sok pasi megnéz. Netán szemezünk. De a legtöbbjük, nem mer odajönni, vagy nem akar, vagy nem feltételezi, hogy én is azért nézem meg őt...nem tudom...de konkrét megkörnyékezni igen ritkán szoktak.
2013. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!