Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg igaz, hogy egy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy egy szép nőt átlagosan napi (kb) 50 férfi próbál megkörnyékezni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 1. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz (bár nem hiszem), akkor én irgalmatlanul rusnya nő vagyok, mert eddig összesen nem akart 50 megkörnyékezni.
2013. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8: pontosan megfogalmaztad...felek toletek! Es igen, mar igy is probaltam, de volt olyan aki igy is el akart kiserni vmeddig....szanalmas...nem mintha szamomra valaha barki is baratom nyomaba erhetne, es ezzel meg eleg sok mas lany is igy van, csak a naomi fiuk azt hiszik van eselyuk.....en inkabb orulnek ha soha senki nem akarna leszolitani...
2013. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hát akkor én nagyon ronda lehetek, engem jó ha évente megkörnyékez ennyi. de ha ez tényleg igaz, akkor még jó is hogy nem vagyok szép, mert ez már túl sok lenne.
2013. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor nagyon sok pasi akar félrelépni. Vagy nem olyan sok, de az a kevés sosem alszik.

Egyszerűbben: Nem lehet igaz.

2013. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Én szép nő vagyok, de ritka az olyan nap, amikor ennyien megkörnyékeznek.

Bár nem is tudom elképzelni, tekintve hogy általában összesen nem találkozom ennyi emberrel egy nap :D

2013. máj. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!