Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csúnya pasinak nem szabadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya pasinak nem szabadna visszautasítani egy lányt, mert örülnie kéne, hogy szóba áll vele valaki egyáltalán?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Csúnya fiú nincs, csak önbizalomhiányos!
2013. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De vissza szabad utasítani, ha nem jön be a srácnak.
2013. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szabad/nem szabad? Azt csinálsz amit akarsz!

De ez esetben nem csúnyaság, hanem az ostobaság a legnagyobb gátja annak, hogy számodra "jó nő"t szerezz.

2013. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdés mennyire csúnya a pasi? Szokták volt mondani, hogy a pasi csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél, nála más erények dominál(hat)nak. Ez persze csak részben igaz, de bőven látni rút pasikat jó nőkkel... :)
2013. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonszőrűvel kell kezdeni. Aki nem Adonisz az ne akarjon már plázacicát, vagy ha mégis magasak az igényei akkor nőjön fel a feladathoz vagy fogadja el és tanulja a sorozatos elutasításokat. (értsd.: ne ide jöjjön ide sírni pl)


A másik meg, hogy a csúnya és a szép is baromi relatív és ugyebár nem is állandó dolog. A külsején bizonyos fogig mindenki tud változtatni, akarat és kitartás kérdése.


Harmadszor végképp nem értem, hogy miért nem jó a csúnyak pasiknak sem a csúnya nő. Mit vártok, Playboy nyuszit??

2013. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább utasítsd vissza mint, hogy hogy boldogtalan legyen melletted és tönkretedd az életét!
2013. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha valakinek nem tudom elfogadni a külsejét nem jövök össze vele. De olyan volt már, hogy valaki nem tetszett kifejezetten külsőre (nem volt a zsánerem egyáltalán) mégis összejöttünk és fülig beleszerettem. Utána már persze őt láttam a legszebbnek akármilyen is volt. Akit szeretünk azt szépnek látjuk.

Csak azért ne mondj igent egy lánynak se, mert félsz, hogy nem találnál mást. Egyikőtök sem lesz boldog egy ilyen kapcsolatban. Viszont túl válogatósnak sem érdemes lenni (főleg ha te sem vagy egy Brad Pitt) mert szintén egyedül maradhatsz. Nem a külsejét kéne nézni elsősorban. Ha valakivel jól kijössz, szereted a társaságát és neki sem vagy közömbös akkor szerintem felesleges ennyit rágódni a külsőn.

2013. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Forditva is igaz. Ha valakinek a viselkedésével, személyiségével van nagy probléma akkor nincs az a bombajó külső ami mellette tudna tartani...

A jó külső nálam semmit nem ér belső értékek nélkül. Nem a polcon akarom nézegetni!

2013. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!