Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem sikerül a love.hu-n találnom egy értelmes, valamire való nem csúnya (átlagos) egyedülálló lányt?

Figyelt kérdés

Komolyan, küldök képet, aki kér, hogy most velem van-e valami gond, mert rohadt sok nő már mondta, hogy nem vagyok az esete és sok sikert! :D Ki vagyok segítve.

Aki képet akar, először priviben írjon rám, mert ismerős neveknek nem akarok küldeni.


2013. máj. 1. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
love.hu-n értelmest csajt?
2013. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneken nincs "értelmes"...

Azok a legtöbbször foglaltak!

2013. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Azon a fos oldalon ne próbálkozz,egy fizetős szarság lett az egész
2013. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem, csak kiakaszt az, hogy mennyi mindent elvárnak, és azt hiszem jócskán teljesíteni tudnám, mert valaki még azt is elvárta, hogy diplomás legyen. Ez sem gond, teljesítve. Meg az összes elvárásnak megtudnék felelni, de a képem valamiért nem jön be nekik. Nem értem ki kéne nekik. Komolyan nem értem, mi ez.
2013. máj. 2. 00:00
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Társkeresőre a nők 80%-a azért jár fel, hogy saját hiúságát legyezgesse, hogy gyűjtse a nyálcsorgató férfiak leveleit..

Ha megnézed a többségük már évek óta regisztrált tag. Ennyi idő alatt ne jött volna össze? Hagyjuk már..

Csak szórakoznak. Nagy szerencsédnek kell lenni, hogy belebotolj egy igazából párt keresőbe akivel még passzoltok is egymáshoz.

A netes társkeresésnek nincs valami nagy hatásfoka. Értem én, hogy kényelmesebb, de válts személyes ismerkedésre. ;)

2013. máj. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
az lóvé.hu
2013. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Megértelek, de akkor ez itt paradoxon a részükről, nem? Már mint az, hogy közben meg szinte mindenki azt írja ki, hogy nem akarok szexuális ajánlatokat kapni, meg webcamozni, magyarul a csak kúrni akarók kíméljék. Elnézést a vulgaritásért.

Egyszerűen nem értem. Olyan érzésem van, mintha lenne egy idealisztikus elképzelt képük a számukra tökéletes pasiról és aki ebbe nem tartozik bele, vagy csak kicsit eltér, akkor már off. Komolyan ennyire buták tudnak lenni emberek?

Nézd, a személyes ismeretségi köröm nem túl nagy, engem nem vettek körbe nők a testvéreimen kívül. Egy dolog, hogy volt pár barátnőm, de jelenleg nem tudok személyesen ismerkedni, mert nem nagy városban lakom, most tervezem a Pestre való költözést. Munka miatt.

De hogy ennyire gáz lennék? Ismerőseim szerint egyáltalán nincs gond velem. Nem tudom elhinni, hogy én vagyok a szar.

2013. máj. 2. 00:09
 8/18 anonim ***** válasza:

A fogalmazásod alapján látszik, hogy értelmes lehetsz, tehát ezzel nincs baj. A külső meg egy másik dolog az emberek szemében.

Szerintem nem arról van szó, hogy azon az oldalon olyan sok hülye lenne. Egyszerűen csak sokkal nagyobb a felhozatal, mint a személyes ismerkedésnél, és sokkal inkább azt veszi észre az ember, hogy nem "koccannak" az értékek, elképzelések.

Egyébként próbáld meg a badoo.com-ot, ott talán egy fokkal jobb a helyzet szerintem.

2013. máj. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Badoo is egy rakás szar.Annál már a Csajok és Pasik is jobb
2013. máj. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

a társkeresők ratyik, tapasztalatból mondom, hogy interneten, nem ismerkednek igazi nők, csak férfiak és nőnek álcázott férfiak vannak.


élőben sokkal jobb

2013. máj. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!