Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell csókolózni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni? Vagy az jön magától? Még sosem csókolóztam! Kérlek adjatok valami tippet hogy mikor és hol csókoljam meg.

Figyelt kérdés
mellesleg 13L vagyok és ő 13F

2013. máj. 2. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban te még csak a kakósüveged szájával smacizz, mami :)
2013. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért te akarod megcsókolni? Ő a fiú, majd ő megcsókol!
2013. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. attól mert hogy 13 vagyok nem kell alábecsülni

2. de ő sem mer megcsókolni de akarja /tudom/ és ha én nem kezdeményezek akkor semmi sem lesz belőle érted?!

3. visszatérve az 1.-höz sejtésem szerint te sem lehetsz sokkal idősebb azok mondják ezt mert ezzel azt hiszik hogy

ezzel majd " menőbbnek" fognak majd tűnni :) erről meg ennyit

2013. máj. 2. 13:53
 4/8 anonim ***** válasza:
hátúgy körbe-körbe..:D
2013. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egyedül vagytok és nem beszéltek, nézz mélyen a szemébe és adj a szájára egy puszit. Lassan közeledj felé, közben végig nézz a szemébe. Utána nagyon lassan húzódj el tőle, de csak egy kicsit! Utána szerintem meg fog csókolni, de ha nem, akkor te is nyugodtan megcsókolhatod. Ugyanúgy induljon mint a puszi, csak aztán nyisd ki a szád és a többi majd jön magától! :)
2013. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi lehet hogy úgy lesz
2013. máj. 2. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Na megtörtént? Milyen volt?
2013. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
még nem történt meg várom a megfelelő pillanantot :/
2013. máj. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!