Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim?

Figyelt kérdés
Már elegem van. 18vagyok és még soha nem volt. Rajtam kívül persze mindenkinek van vagy volt. Nem tudom miért :S

2013. máj. 2. 14:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

hát épp ez az... ha küldesz képet akkor tudunk hasznosat mondani... persze csak ha a külsőddek van a gond :)

írd le milyen vagy belül, érzelmileg :)

2013. máj. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Külföldi fiú jelentkezik.....A képre :D
2013. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Belsődről mesélhetnél, anélkül érdemlegeset nem lehet mondani.
2013. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy 'jó kislány'? Azt, hogy illedelmes és szexről majd csak a házasság második évétől és a gyerekvállalástól lehet szó? Vagy hogy neked nincsenek vágyaid?


Ismerek 30 fölötti lányt is, akinek egy futó kalandon kívül nem volt semmije. Ő lassan elkezdhet aggódni, majd akarok is beszélni vele.


De neked még mindegy. Majd ha tetszik valaki és mindketten akarjátok, akkor lesz. Van olyan barátom, aki a te korodban jött össze egy sráccal és amikor kérdeztük, hogy miért (a srác nem volt az igazi), akkor azt mondta, hogy 'mert már nagyon kellett', mivel némelyikünknek akkor már volt kapcsolata.


Azóta gyereket vár ettől a sráctól, a férjétől. Szerintem rosszul teszi, mert nem ilyen ember való hozzá. Az ő döntése, nem szólok bele. De ha adhatok tanácsot: tényleg akkor szedj össze valakit, ha őt akarod!


ui.: ha már van némi tapasztalatod, lehet alkalmi dolgokat is összeszedni just for fun. De majd csak akkor, amikor már magabiztosan tudod irányítani a dolgokat.

2013. máj. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 sziszka12 válasza:
privibe ide is képet
2013. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!