Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nős pasi, akivel összejöttünk féléve. Szó nélkül eltűnt hirtelen, miért?

Figyelt kérdés

Nem értem, hiszen semmi nem utalt rá, hogy valami gondja van. Úgy váltunk el hogy azt mondta "szeretlek". Azóta nem ad életjelt magáról, ha felhívom, nem veszi fel, üzenetre, levélre nem válaszol.

Lebukott?

Vagy mi lehet az oka?

Ha meg már nem akar velem lenni, akkor miért nem mondja meg őszintén? Mire jó ez?



2013. máj. 2. 16:30
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Megtudta a felesége és elásta a hátsókertben
2013. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
36%
Kiderült a turpisság.:D Neked külön gratulálok,hogy képes vagy szétszedni egy családot.Teljesen mindegy milyen a viszonya a feleségével,neked akkor sem kellett volna hozzá asszisztálni pluszban.
2013. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
te csak a szexre kellettél neki ennyi
2013. máj. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
F-szért kezdesz egy nős pasival? Más nincs a környezetedben?
2013. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Remélem lebukott..
2013. máj. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
most írtad, h miért: faxért
2013. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Lett neki mas :)
2013. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Nem tudtam még, hogy nős, amikor összejöttünk!

Utána meg már túlzottan beleestem, azért nem tudtam otthagyni... :S

2013. máj. 2. 16:36
 9/40 anonim ***** válasza:
54%
Kifogás mindig van. Ha lenne gerinced, ott hagytad volna, de ugye láthatóan nincs... Ha már kifogást akarsz, ott van például az, hogy azért nem hagytad ott, mert érzéketlen vagy. És ez még valós indok is.
2013. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Nem ítéletet kértem!

A kérdésre válaszolj, amennyiben erre képtelen vagy, menj máshova fröcsögni, köszi! :)

2013. máj. 2. 16:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!