Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értele fogyozni egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értele fogyozni egy pasi miatt, hogy együtt legyek vele vagy fogadjon el olyannak amilyen vagyok és ha nem teszi akkor ennyi?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel megismerkedtem, igazából tetszenék neki ... azt mondja minden rendben van , meg , hogy nagyon kedvel , csak ő nem az ilyen "típusú"lányokat szereti...és ha fogynék akkor...
2013. máj. 2. 00:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Fogadjon el úgy ahogy vagy! Ha neki a kinézet számít! Ilyenekkel nem is kell foglalkozni,aki csak kivülről lát.
2013. máj. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Magad miatt fogyj le! Sose más miatt! Ha te jól érzed magad így a bőrödben, akkor ne fogyj le!
2013. máj. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben vagyok vagyis én husi vagyok csak de nagyon rááltam arra h fogyok pár kilót és átalakitom a külsőm.. de nem a pasi miatt vagyis miatta h lássa mit vesztett:) igy is kellettem neki de csak szexre hát ő már nekem semmire és sajnálni fogja ..lehet nekedis ezt kéne ha igy nem kellettél ugy se kapjon meg!! ja és magad miatt fogyozz ha nem tetszel magadnak. ha gobdolod irhatsz és támogatjuk egymást:)
2013. máj. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%
Igénytelenség valamilyen szinten az elhízás is. Aki törődik magával és az egészségével az nem hízik el. Igénytelen nő meg kinek kell? Én megértem a pasit. Bocsi.
2013. máj. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

így van,magad miatt kell.

és a tervezet meg azért hibás,mert tegyük fel leadsz pár kilót-megjegyzem nem volt feltüntetve,hogy valós-e az elvárás-de akkor sem leszel egy sportos,aktívabb lány,hanem maradsz pár kilóval kevesebb ugyan,de lusti az étrendjét nem figyelő sportolást gyűlölő,kellemetlen nyűgként megélő egyén.

szóval,ahhoz hogy átalakítsd magad olyan szinten,hogy valóban belül is olyan legyél,ahhoz évek kellenek.

2013. máj. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%

Együtt sem vagytok ha jól értem, de már elvárásai vannak. Én elküldeném a francba szerintem. Keressen akkor olyat, aki tökéletes testalkattal rendelkezik jelen állapotában az ő igényeinek megfelelően.


Az én barátom hogy úgymond erős testalkatú. Nem mindig volt a zsánerem az ilyen testalkat, de mivel nálam ez mindig változik, ez a meglátásom is változott és ő nekem így tetszik ahogy van, az egész ember. Sosem mondtam neki, hogy fogyózz mert nem tetszel úgy, vékonyan jobb lennél! Amikor megismertem akkor is ilyen volt mint most. Láttam fényképet róla amikor még vékonyabb volt, azon is helyes természetesen. Ő mondta nekem egyszer, hogy mindenki mondja neki a fogyózást, én meg soha. Mondom most az a bajod, hogy nekem úgy vagy jó ahogy vagy? Ha fogyózni akar, én nem beszélem le róla de nem fogom rá buzdítani. Mondtam neki, ha szeretne mozogni én benne vagyok abban, hogy együtt sportoljunk valamit. Szerintem az jó közös programnak is.

2013. máj. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Magad miatt csináld ahogy már mások is írták.


többieknek:

De azt meg nem kéne leszólni aki nem tud emiatt vonzódni hozzá. Ez nem azt jelenti hogy csak a külső számít. Ez azt jelenti hogy a külső IS számít, és bizony szexuális vonzalom nélkül nem lesz jó a kapcsolat, mint ahogy akkor sem lesz jó ha csak az van meg.

Ha én meg egy görbe hátú anorexiásnak kinéző fiú voltam, ha ez valakit taszított akkor nekem is rinyálni kellett volna hogy "csak a külső számít"?

A kövérség betegség. Egy normálisabb test kialakítása és fenntartása pedig jobb közérzetet ad és kitartásról tanúskodik, amit nem vitathat el tőled senki.

2013. máj. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Mindent, mindent csak magadért. Az ilyen pasit meg messziről el kell kerülni.


Többieknek: az elhízás meg nem feltétlenül igénytelenség, nagyon sok esetben van mögötte valami egészségügyi probléma, illetve sokat számít a genetika is. De ez csak off.

2013. máj. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Persze hogy van! Mások miatt is, nemcsak magad miatt!
2013. máj. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!