Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha szomorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha szomorú vagyok, vagy haragszom valamiért, ő is durcás lesz?

Figyelt kérdés

Mikor valami dolog nem tetszik, és kicsit durcás leszek, akkor próbálom rávezetni, hogy vegye észre, jöjjön rá, hogy mi nem oké, olyankor mindig olyan lesz ő is, és ugyanúgy csinál. Nem kérdezi meg, mitől van ez, nem is gondolkozik rajta...ő is keveset ír, stb. Aztán a végén megint én kell 'teperjek' hogy Őt engeszteljem ki...

Az elején még ő igyekezett kiengesztelni, de nem értem miért van így most.


Fiúk, ti mikor látjátok, hogy nincs rendben valami, kicsit besértődött a barátnő, nem próbáljátok kiengesztelni?...


2013. máj. 2. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
engem rohatdul idegesít nyögje ki mi baja vagy duzzogjon amíg akar :) tudja ő is..itt így megy,meg tanultunk kommunikálni meg ilyenek tudod:)
2013. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Talán ha valami bajod van, ki kellene nyitnod a szádat.
2013. máj. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én meg szeretném, ha kicsit érdekelné is, és hogy vegye észre....de aztán mindig ott vagyunk, hogy én kell kiengeszteljem...jólesne ha kicsit törődne, nem h ő is csinálja utánam.
2013. máj. 2. 23:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Istenem. Megint egy olyan kérdés, amitől csak még jobban értékelem, hogy nem férfinak születtem. Tudod az emberek nem gondolatolvasók. De mindegy. Csinálj amit akarsz. Reméljük a barátod nem un rád egyszer csak. (Bár az utolsó előtti mondatod azt mutatja, hogy előbb-utóbb ez lesz.)
2013. máj. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 acelsziv ***** válasza:

Figyelj csak: Elmondom, hogy működnek a férfiak.

- A finom ráutalás - nem működik

- A ráutalás - nem működik

- A határozott ráutalás - nem működik


MONDJAD!! Ennyi az egész. Mivel teljesen eltér a két nem gondolkodása ezért, nagyon jól kell ismernie, hogy meglássa, ha kínod van és ki is találja, hogy mi bánt.

Mondd el neki és kész.

2013. máj. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem is csak beszélned kellene róla
2013. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
figyi, beszélj róla mindig ha valami bánt.én tettem már tönkre így kapcsolatot..tényleg nem gondolatolvasó senki sem,én is átmentem hülye duzzogóba,ahelyett,hogy kinyitottam volna a szám..nem szabad ilyen hibákba esni, mert tönkre fogod tenni vele a kapcsolatotokat.
2013. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de félek, hogy ha minden apróságot elmondok,ami bánt és nem tetszik, akkor hisztisnek fog tartani, így inkább a kisebb dolgokat lenyelem, de akkor már változik a hangulatom, s kedvtelen leszek...
2013. máj. 3. 16:26
 9/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor próbálj meg másra gondolni. nálunk is először nagyon nehéz volt a részemről, de belerázódtam, ha nagyon idegesít akkor csak a plafonra nézek, és annyit mondok : "Miért?! Miééért?" és már ő is tudja hogy megint valami idegesítőbbet csinált, és nem is néz hisztisnek csak lükének :)
2013. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!