Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belemennétek olyan dolgokba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belemennétek olyan dolgokba a szex terén, ami kellemetlen vagy fáj, ha cserébe a párotok mindig meglepne valamivel, amire vágytok?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre, hogy ha megengedek neki olyan dolgokat, ami nekem kicsit fáj, vagy nem szeretem csinálni, akkor utána mindig kapok cserébe valamit tőle. Ez normális? Vagy nem fura?

Nem tudom, hogy kérdezzem meg másképp, de nekem kicsit rossz érzésem van tőle. :/



2013. máj. 3. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt azután írtam,hogy elolvastam volna a hozzászólását a hölgynek..


Mondjuk kemény dolog a szeretőd "párodnak" nevezni,de gondolom fiatalka ,elnézzük neki :)

2013. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mit kapsz érte cserébe? Tárgyi dolgot, érzelmit vagy szexuálisat? Ha az utóbbi kettőt, akkor szerintem semmi gond nincs ezzel. Én házas vagyok, X pózt egyikünk szeret jobban, Y pózt a másikunk. Egyszer így, egyszer amúgy szeretkezünk. Vagy először így, aztán közben váltunk, hogy a másiknak is legyen nagyon jó. Azért kommentelők a kicsit fáj nem ugyanaz, minta véresre harapná a mellbimbóját, szerintem vagy a kérdező fogalmaz túl árnyaltan, vagy ti nem értitek a felvetést.
2013. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!