Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év különbség sok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év különbség sok egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én 17 vagyok ő pedig 27
2013. máj. 3. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt meg kell kérdezned..... Ha neked ezen múlik, hogy ó vajon jó lesz e a kapcsolat akkor: NAGYONSOK. Ha jó lenne, akkor fel se tennéd ezt a kérdést!
2013. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sosem kell a kort nézni... ha jól megvagytok, akkor miért ne?:)(8 év különbség, 3 éve boldogak vagyunk)
2013. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nem számít hogy mennyi a különbség (volt egy barátnőm 12évesen 18 évessel járt).
2013. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes!
2013. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak hátrányai. Nálunk fele ennyi különbség van (és a barátnőm javára), tapasztaltam ezt- azt.


Elsősorban a más élethelyzet, az anyagiak, célok, ilyesmi problémás. 10 évnél már a más érettségi fok is előjöhet -nem bántásból mondom- és az, hogy nem fog egyenlőként kezelni.


Tudok pozitív és negatív példákat is. A pozitív példák megvannak, eldöcögnek, 1-2 nehézséget hurcolnak magukkal, de sokszor boldogok ahogy vannak.

A negatív példáknál sajnos van nagyon csúnya is és a magam esete sem túl rózsás (pedig szeretjük egymást), úgyhogy az én konklúzióm az, hogy a kis korkülönbség (mondjuk +-3 év) tökmindegy, a nagy korkülönbséget meg csak végső esetben vállalja be az ember, nem azért, mert rossz, hanem mert problémás.

2013. máj. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!