Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van hogy egy pasi nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hogy egy pasi nem akar elköteleződni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
3 éve nem volt komoly kapcsolata, csak szex. Most velem kezdett komolyra fordulni, vagyis én úgy éreztem mert 3 hónapig találkozgattunk, de nem volt szex csak pár csók. Én már úgy vettem hogy járunk, de ő nem igazán. És mikor "előléptettem magam barátnővé", dobott engem. De mondom neki hogy "Én azt hittem akarsz engem, meg hogy alakul köztünk valami" és nem mondott rá semmit. Most beijedt attól hogy a barátnője akarok lenni?
2013. máj. 3. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tart elég fontosnak.
2013. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Mondjuk ezt talán érdemesebb lenne tőle megkérdezni.
2013. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van.
2013. máj. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!