Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl az egészet?

Figyelt kérdés
A hétvégén megyek két haverommal picit bulizni.A barátnőmet kérdeztem hogy van e kedve jönni,mondta is hogy persze hogy van,aztán kiderült hogy lesz egy másik buli is.És mondta hogy ő szivesebben menne oda,mertaz a zene jobban tetszik neki,de mondta hogy érezzem magam jól a barátaimmal. De nekem nagyon rosszul esett hogy nem leszünk este együtt. De fordított esetbe énis átgondoltam és én se mennék oda ahová nem szeretnék.Anyámmal is dumáltam erről,azt mondta hogy felháboító. Mintha a barátnőm irányítana engem. Anyum mintha ellenem lenne. Azt akarja hogy sértődjek meg rá. De én nem akarok vele veszekedni,úgy gondolom ez hülyeség. Én meg rögtön anyámnak hiszek,úgy érzem hogy nincs igaza,szerintem nem is a barátnőm irányít hanem ő. Azt akarja hogy én irányítsam a barátnőmet.
2013. máj. 3. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
totál hülyeség. nem neki és neked kell irányítani, hanem együtt. mondd el normálisan és őszintén neki hogy te jobban szeretnéd ha együtt mennétek. ha ő a csajokkal akar esetleg menni akkor ott a lényeg, hogy csajos bulit akar. de ha azt mondja hogy ő veled szeretne, akkor ajánld fel hogy oda mentek ahova ő szeretne. vagy beszéljétek meg normálisan, hogy a kettő közül hova szeretnétek menni :D jah és a haverokkal is beszéld meg ha változna az ötlet
2013. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem reagálod túl,egy kapcsolat nem arról szól,hogy össze vagytok nőve....kell egy kis szabadság,és ha tényleg nem érezné ott jól magát a barátnőd,hát erőből én sem mennék el valahová,hogy a párom hangulatát is lehúzzam.

akkor lenne gáz,ha csak külön éreznétek jól magatokat!

2013. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha vele akarsz lenni, akkor menj oda bulizni, ahova ő vagy ha nem, akkor majd buli után megint találkoztok majd :)
2013. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a véleményem,mint a 2.-nak!

Inkább anyád reagálja túl!

még hogy felháborító.....ha a barátnőd nem érezné ott jól magát,akkor megértőnek kell lenni,de amúgy az egy pozitív dolog,hogy azt mondta,érezd jól magad,és nem hisztizett.....

2013. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha például egyik barátnőd rock koncertre akar menni de te utálod és az nap ugyan akkor és máshol meg Justin Bieber koncert van és te szereted (tegyük fel nem tudom hogy igaz-e)...akkor te nem mennél el vele és ő se veled mivel utáljátok.NA ez majdnem ugyan az.Megértem ha együtt akarnád vele tölteni azt az estét és bulizni de nézd már az ő szemszögét is hogy mit akar.De megtudjátok beszélni hogy mégis hova menjetek ha tuti közösen akartok.Tudod létezik a kommunikáció.
2013. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Nem kell feltétlenül mindig együtt lennetek, néha jó, ha külön mentek el a baráti társaságotokkal szórakozni.
2013. máj. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt vallom, hogy a hosszú párkapcsolat titka, hogy mindkét félnek legyen magánélete. Nem kell összenőni. Néha kell egy csajos este, néha egy pasis este. Ne legyetek életképtelenek egymás nélkül.
2013. máj. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!