Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl az egészet...

Én reagálom túl az egészet vagy illett volna ezt előre egyeztetnie velem?

Figyelt kérdés
A párom reggel tényként közölte, hogy nyáron elmegy nyaralni a barátaival 5 napra. Én ezen eléggé ledöbbentem. Ez már csak a költségek miatt is elég jelentős dolog, erre ő a megkérdezésem nélkül elrendez mindent. Most még ő van megsértődve, hogy én nem akarom, hogy jól érezze magát. Erre mégis hogyan kellett volna reagálnom?
2013. ápr. 15. 14:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
mondd neki, hogy rendben, ugyanakkor amikor ő, te is elmész nyaralni 5 napra a barátoddal
2013. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%

nálunk nincs ilyen külön nyaralás. Mi vagy együtt vagy sehogy, vagy társasággal de nincs olyan hogy az egyik otthon ül mint a jó gyerek.

Amúgy mentek közösen is? És van pénz neked is külön nyaralásra? Mert ez így fair.

2013. ápr. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Nem azt mondom, hogy engedélyt kellett volna kérnie, de még mielőtt el van rendezve szerintem azért illő szólni. Mi legalábbis így csinálunk ha külön megyünk, már csak azért is mert sok mindent meg kell tervezni a nyárra (szülőkhöz hazamenni, nyaralni, szabit sem csak úgy osztogatják)
2013. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
én a francba kivágnam,a cuccait is a ház elött találná.
2013. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%
A körülményektől függ. Ha ez nem befolyásolja a közös nyaralást, akkor miért ne menjen?
2013. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
46%

Én is kiverném a balhét.


Nálunk ilen nincs,van kettesben nyaralás,van barátokkal,de külön nincs,se 1 napra,se 5-re.

Megbeszélés nélkül meg pláne.

2013. ápr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

nem reagáltad túl.

menj el te is 5 napra másokkal ha tudsz, vagy ha nincs neked külön nyaralásra pénz akkor megmondod hogy vagy ő se megy vagy mentek külön 2-2 napra és kész. elég paraszt, hogy nem szól

2013. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%

Azért az sem elhanagolható szempont, hogy a párom szó mit takar.

A fiút, akivel pár hónapja vagy együtt és időnként lefekszetek egymással, vagy azt az embert, akivel összekötötted az életedet, akit férjnek hívnak. Mert ha az első, akkor abszolut túlreagálod. Ha az utóbbi, akkor nem. De feltehetően nem az utóbbi, mert akkor nem páromként emlegetnéd a férjedet.

2013. ápr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Együtt nem megyünk nyaralni, mert nem jut rá (építkezünk) és még a gyerekek is kicsik. Ezért is érintett ennyire érzékenyen az egész.

Szoktak lemenni 1-2 napra a Balatonhoz, mert az egyik barátja nagyszülei ott laknak, így a szállás ingyen van, de most Horvátországba mennek. Nem is tudom, hogy gondolta ezt.

2013. ápr. 15. 15:33
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Nem reagálod túl. Nem egyeztetnie kellett volna, hanem ilyen helyzetben nem kellene mennie.
2013. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!