Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sír sok pasi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír sok pasi, hogy nincs barátnőm, amikor barátnő nélkül jobb, mert elkerüljük sok fájdalmat, nehézséget az életből, főleg a szakítás fájdalmát?

Figyelt kérdés
Lehet hogy társas lények vagyunk, de ott vannak barátaim, akikkel nagyon jól elvagyok. 28 éves vagyok és egyszer volt barátnőm, elég is volt. Rengeteg rossz dologgal járt, veszekedések, hisztikkel stb, főleg a szakítás, ami a legrosszabb. Ugyanis az valami baromi nagy fájdalommal jár és ha nincs barátnőd, akkor a szakítás fájdalmát se kell elszenvedned.
2013. máj. 3. 21:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Így viszont nincs qrás, nincs aki főzzön neked (hacsak nem muteroddal laksz), nincs kivel dumálgatni egész éjjel (hacsak nem a kocsmába a Csanda Józsiékka'), meg ilyenek.
2013. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
És akinek barátai sincsenek?
2013. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neked nincs szükséged egy barátnőre másnak még lehet. És akkor mit fogsz csinálni ha a haverjaid megkötik a fejüket és egyedül maradsz?:D Azért jó ha van melletted egy olyan személy akit szeretsz. De amúgy szivárvány sincs eső nélkül..:)

17f

2013. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem sosem hiányzott a pofaparti. Az érzelmek viszont annál inkább. Komolyan csak negatívum maradt meg? mert akkor elég rosszat fogtál ki.
2013. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok társas lény, nem kellenek barátok, csak egy női egyed:)
2013. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kérdező naon igazad van ha tehetném visszaforgatnám az időt és nem kellene bnő csak 1éjszakások mi mindent kihagytam az életemből és sztem ki is fogok :S :S
2013. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jók is megmaradtak nyilván, de az csak egy része ott mellette a sok rossz is :(
2013. máj. 3. 21:28
 8/22 The Other ***** válasza:
78%

Ilyen alapon felesleges kenyérnél és víznél jobb ételre/italra költeni, mert úgyis csak széklet ill. húgy lesz belőle. És a megspórolt pénzt pedig lehet másra költeni, pl. utazásra. Bár, arra se kell, mert úgyis vége lesz, és csak egy megfakult emlék és pár fotó marad.

Tulajdonképpen élni is felesleges hiszen úgyis meghalsz, minél hamarabb annál jobb, mert így megkíméli magát az ember sok csalódástól/fájdalomtól/öregedéstől...

2013. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ha meg nincs barátnőd, akkor meg egy idő után tuti egyedül fogod magad érezni...
2013. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
És tényleg, ennyi erővel ne is élj, mert elkerülöd a sok fájdalmat, ami érhet közben. Minden jó dolognál ott van a lehetőség arra, hogy rosszra fordulnak a dolgok, de így a jó részét is elveszíted. Szerintem megéri kockáztatni.
2013. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!