Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éves kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves kapcsolatban vagyok benne és sokszor hiányzik a volt barátom. Elmulik vagy hagyjam ott a bartátomat?

Figyelt kérdés

szeretem a mostani barátomat,de annyi dologban nem értünk egyet ...

és mikor nem értünk egyet pld izlésben akkor egyböl eszembe jut a volt barátom hogy vele szinte mindenben egyetértettünk.

vannak problémák amiket nem tudunk megolani...legtöbb a szex terén...

és a volt kapcsolatomban egyszerüen a legjobb volt,jobbat nem kivánhattnék.

a fényképe még most is itt van kitéve a falon.

ha látom akkor minden gondolatom ö...

pedig szeretem a barátomat

a volt párommal én szakitottam 1és fél után mert nem szerettem de most nagyon hiányzik és sokat nézem a fényképeit...

mit csináljak?

nagyon kérlek adjatoj tanácsot


2009. szept. 28. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
hát és olykor nem tudsz találkozni a volt barátoddal? most attól mert van barátod, nem jelenti azt, h mindenki mással meg kell szakítani a kapcsolatot ...
2009. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem akarom hogy a barátom esetleg mástol megtudja hogy találkozok a volt barátommal .
2009. szept. 28. 17:27
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

hát meg írtad a szexet, akkor ha vele annyira jó volt, akkor az is miért ne lehetne ? ettől még nem csalod meg a mostai barátodat csak mert néha szexelsz egy jót a volt barátpddal.

na de itt el is kéne gondolkodni, hogy akor mi is tart össze titeket ? van így értelme ?

2009. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
aranyos és figyel rám,meg érettebb fefogásu (Szerintem)
2009. szept. 28. 17:30
 5/10 anonim válasza:

Szia. Konkretan azert szakitottal az elozo baratoddal mert nem szeretted? vagy volt egyeb oka is? Azt gondolom h ahhoz hogy igazan boldog legyel egy kapcsolatban, nem eleg az a szo hogy szeretem. Kell oda az is h szerelmes vagyok bele.

Szeretni sok mindenkit lehet sok mindenkit szerethesz valamiert sok olyan van akivel nagyon jol erzed magad. Ez megvan a mostani baratodban is de ahhoz hogy ot maskepp lasd ahoz kell az a bizonyos szerelem erzes ami sztem benned NEM tudott kialakulni, amirol nem tehettek. Az is errol arulkodik h a volt baratodhoz huz a szived. Ha szerelmes lennel ez nem fordulna elo. Sztem ez igy csak killodas neked. Gondolkozz el rajta igazabol miert is hagytad ott a baratodat. Ha ugy erzed h megoldhato akkor Kezdj el vele ujra kommunikalni... eloszor csak mint barat. PERSZE CSAK HA NINCS BARATNOJE!!! Aztan ha o is akarja ujrakezdhetitek es ha megint nem sikerul, legalabb tudod h megprobaltad!!!

Sok sikert akarhogyan is dontessz!

2009. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ezt komolyan mondod h nem csalja meg a baratjat ha lefexik a volt pasijaval... neharagudj...ez baromsag... mar bocs!

Ez butasag lenne! Nehogy igy donts! Csak azutan fekudj le barkivel miutan szakitottal! Ez igy tiszta!!!

2009. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azért hagytam ott mert elegem lett hogy leszarta a fejemet ,és mivel a végén már alig láttuk is egymást nem szerettem söt idegesitett a jelenléte pedig mindent megtett,egy iskola elött térden állva könyörgött sirva hogy menjek vissza hozzá
2009. szept. 28. 17:40
 8/10 anonim válasza:

ertem! Erdekes mert en is voltam ugy h mar idegesitett de annyira hogy szakitas utan mar nem akartam soha vele semmit!

Gondolod, h nem jonne elo ujra az idegesito oldala?

2009. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem ö volt idegesitö hanem az hogy már nem akartam velelenni és rámakaszkodott
2009. szept. 28. 17:47
 10/10 anonim válasza:
sya!sztem kezzd vele újra ha még ő is akarja.
2009. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!