Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a húga gyerekének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a húga gyerekének képeivel rakta tele a lakásunkat. Mi ez?

Figyelt kérdés

1 éves a barátnőm húgának a gyereke és most kicserélte az összes közös képünket a gyerekére. Minden nap oda jár hozzájuk "babázni", alig lehet rábeszélni hogy csak együtt csináljunk valamit, mindig azt akarja hogy a gyereket is vigyük magunkkal vagy hívjuk el a tesójáékat is.


Közben meg gyereket nem akar, 2 évig próbáltam rábeszélni, de neki a munkája fontosabb, azt mondja hogy ráér majd 25 évesen is. Már az őrületbe kerget. Alig jövünk ki a pénzünkből, ő meg állandóan hetente több ezer forintos ajándékokat vesz a kisgyereknek.


Mi a baja?



2013. máj. 4. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Javasolom, ezt tőle kérdezd meg.
2013. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele!!!!!!!!!!! Nagy ész kell ehhez.......
2013. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%

"Mi a baja?"


Nő.

2013. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

1. Derítsd ki, hogy mi az, ami hiányzik az életéből, és ezzel próbálja pótolni.

2. Add meg neki, ha tudod.

2013. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
szerintem pedig akar gyereket.
2013. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Háát a csaj nagyon is akarna gyereket, az a helyzet.
2013. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#3 van benne valami! ezt nőként mondom.:)


amúgy simán lehet teljesen oda a gyerekért, de ez nem jár feltétlen azzal, hogy ő is akar sajátot.viszont nyugodtan mondd meg neki, hogy szeretnél vele többet kettesben lenni, és fogja vissza a vásárlást, mert nem engedhetitek meg magatoknak azt, hogy más ivadékára költsetek, mikor nem könnyű az anyagi helyzetetek.

2013. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nem tudom ez igaz?

mert 1 éves kölöknek nem az kell, hogy állandóan a barátnőd a nyakán legyen szóval ő nem bazári majom szegény, vannak igényei, de nem az mindig legyen vele valaki, szegény gyereket sajnálom, alapjában véve most lesz elszúrva, de már mindegy

lecseréli a képeteket, valami az agyára ment,

ezt mind vele kell megbeszélned N

2013. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Próbáltam már vele beszélni de mindig elkezd üvölteni hogy nekem mi bajom van az unokaöccsével, el akarom szakítani a családjától. És hogy teljesen természetes hogyha a CSALÁDBA gyerek jön akkor ő lesz az első és mindenki vele foglalkozik.


Mondtam neki hogy legyen gyerekünk, pénzügyileg is meg tudnánk oldani, de hallani se akar róla. Most fogják előléptetni, azt mondja hogy nem azért járt egyetemre meg nyelvvizsgákra hogy szakmailag megragadjon itt.


Már nem sokáig bírok vele.

2013. máj. 4. 18:32
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja ja akarna, de most írtad le, hogy alig éltek meg, hova akarod te rábeszélni???? Persze, hogy ezért nem akar, persze hogy fontosabb neki a munkája, vmiből el kell tartani azt a szerencsétlen gyereket. Gondolkodni luxus???
2013. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!