Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a húga gyerekének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a húga gyerekének képeivel rakta tele a lakásunkat. Mi ez?

Figyelt kérdés

1 éves a barátnőm húgának a gyereke és most kicserélte az összes közös képünket a gyerekére. Minden nap oda jár hozzájuk "babázni", alig lehet rábeszélni hogy csak együtt csináljunk valamit, mindig azt akarja hogy a gyereket is vigyük magunkkal vagy hívjuk el a tesójáékat is.


Közben meg gyereket nem akar, 2 évig próbáltam rábeszélni, de neki a munkája fontosabb, azt mondja hogy ráér majd 25 évesen is. Már az őrületbe kerget. Alig jövünk ki a pénzünkből, ő meg állandóan hetente több ezer forintos ajándékokat vesz a kisgyereknek.


Mi a baja?



2013. máj. 4. 18:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Egyszer azt írod, alig jöttök ki a pénzetekből, máskor meg hogy megengedhetnétek egy babát! Ez hatalmas ellentmondás. Amúgy meg értsd már meg amit mondott, teljesen egyértelmű.
2013. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

# 7/9: Már mondtam neki, de csak kiabál hogy a saját pénzéből annyit költ az unokaöcsire amennyit akar. És hogy a szabadidejében is azt csinál amit akar.


# 8/9: Sajnos igaz. Az a baj hogy próbáltam beszélni a húgával meg a férjével hogy ők "koptassák" le kicsit, mert ez már beteges, de ők inkább örülnek neki hogy van egy bébiszitterük és mehetnek mindenhova, meg van aki kisérgeti őket.

2013. máj. 4. 18:35
 13/19 anonim ***** válasza:
Enyhe célzás volt tőle, hogy nem bánná, ha véletlenül kiszakadna a gumi.
2013. máj. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Gyereket meg tudnánk oldani anyagilag, akkor felszabadítanám a lekötött, kamatozó örökségemet például! A szülei is akkor adnának neki egy nagyobb ajándékot (lakás pl.) ha gyerek születne.


A jelenlegi körülmények között MÁS gyerekének a finanszírozását nem tudjuk megengedni

2013. máj. 4. 18:36
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem is te finanszírozod, csak ő. Az meg az ő dolga.
2013. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
lehet hogy toled nem akar.csak ott vagy neki mig nem jon jobb.ha ennyire nem akar veled lenni, hanem csak a baba baba baba, akkor ott gond van a kapcsolatotokkal sztem.mégcsak nem is az o gyereke.
2013. máj. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nem azzal van a baj, hogy más gyerekére költ meg, hogy ő is büszke a gyerekre, mert azért csak családtag meg minden, de az már nagyon is probléma, hogy mindezt túlzásba viszi. te nagyon korrektül viselkedtél, ezért nem értem minek üvöltözni. ha nem lehet vele normálisan leülni megbeszélni a dolgot az már gáz:S
2013. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
szereti a gyerekeket, de ő még nem akar. mi van ebben gond????
2013. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hagyd el, jobbat érdemelsz!
2013. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!