Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó veszekedés mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó veszekedés mellett van jövője egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

A párommal 9 hónapja vagyunk együtt,én 21 ő 26 éves . Nehezen indult be a kapcsolatunk, de nagyon megszerettük egymást, viszont nagyon sokszor veszekedünk, kisebb nagyobb dolgokon. Ami a leginkább zavaró mindkettőnk számára, hogy nem bízik meg bennem, alaptalanul féltékeny mindenkire, már már betegesen gyanusítgat. Próbáltam eloszlatni a félelmeit azzal, hogy még többet találkozzunk, és jobban kimutassam azt, hogy szeretem, de minden ellenére is bizonytalan. Sajnos ez rengeteg veszekedést szül, ami mostanra már mindkettőnket kifárasztott. Nem tudom, mitévő legyek, nagyon szeretem Őt, és érzem, hogy ő is engem, nem szeretném őt elengedni, milyen megoldásokat tudtok tanácsolni, hogy kezeljük a konfliktusokat?


Előre is köszönöm


2013. máj. 5. 14:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most nem indokolnám, miért, mert úgy gondolom, aki nem szerelmes (mint te), márpedig ezek után nehéz lenne, de szerintem szakíts vele! Ez a pasi ha burkoltan is, de maximálisan megköti a kezed, korlátoz téged a szabad akaratodban! Ez sosem vezet jóra! Nagyon nagyot kéne változnia ahhoz fejben, hogy változás következzen be, ami viszont nem valószínű!
2013. máj. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ez 9 hónap után nem normális.

Ennyi idő alatt ki kell alakulnia a bizalomnak, ez egy kapcsolatnak egy nagyon fontos alapköve.

Azt azért el kell árulnom, hogy én is aggódtam, amikor az exemmel voltam, viszont ő okot is adott rá (bár nem csalt meg, kamuzott elég sokat).

A mostani barátomról még ezek után sem bírom elképzelni, hogy megcsalna.

Szóval sajnálom, de ez csak rosszabb lesz. :/

2013. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!