Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak a barátommal vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a barátommal vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
2 es fél éve vagyok együtt a barátommal.Ő 35 éves, én 25. Olyanok vagyunk mint ég és föld. Èn érzelmes vagyok, és szeretem ha a fiú is az..szeretget, puszilgat ölelget. Na a btom sajnos ennek az ellenkezoje.A kapcsolatunk elején el is mondta h ő nem ilyen érzelgős, nem szeret ölelkezni meg csókolozni sem. Èn ezt akkor elfogadtam h ő ilyen mert szerelmes voltam. Ezenkivül van egy olyanstilusa amit kevesen tudnak elviselni. PL sokszor felemeli a hangjat velem szembe ha valami nem ugy van ahogy azt ő elképzeli, kioktat, igen nyers. Egy pár honapja kimentem kulföldre dolgozni és megismerkedtem egy német fiuval. Eleinte csak beszélgettünk, aztán egyre többet ölelgetett mig végul kozolte h többet erez mint barátság.En probaltam visszafolytani az érzéseimet hiszen nekem barátom van, de sajnos nem sikerült.Ugy ért hozzám mint még soha senki.Pontosan olyan mint én romantikus szeretgetős.Es én mindig is erről álmodtam. Beleszerettem. Amikor hazajöttem itt vart ram a btom de mar neméreztem ugyanazt.sőt..idegesítenek a szokásai , minden amit eddig elviseltem. A német fiuval minden nap beszélünk es egyre jobban akarom őt.Ő azt szeretné ha odaköltöznék hozzá Németországba.Minden nap elmondja mennyire szeret es h mennyire akar.A barátom 2,5 ev alatt egyszer sem mondta a szemembe h szeret.viszint tudom h őis szeret mert érzem.Most mit tegyek?
2013. máj. 5. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Na vajon mit? Mire vársz még? Neked nem tetszik a mostani kapcsolatod és biztosíthatlak, nem lesz benne változás.
2013. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted? De ezt te is tudod,nehogy már egy szar kapcsolatban maradj,főleg ha nincsenek már érzésid! Ezt már megette a fene,ahogy írod,inkább válaszd az újat,és boldogabb leszel!
2013. máj. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irány Németország! Sok boldogságot!
2013. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Csak egy probléma van h meg csak most tanulok németül.Bár ő azt mondta h segit nekem megtanulni
2013. máj. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!