Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rapid szerelem. Van valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rapid szerelem. Van valami ellenszer?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: 20 éves egyetemista vagyok, soha nem volt még barátnőm. Lefogytam 20 kg-t, most vagyok a 190 cm-hez 100 kg, ha még egy 10-est leadok talán már el is tudom fogadni magam. Szóval most hétvégén is voltam egy nagyon jó buliba, beszélgettem egy lánnyal, minden féle hülyeséget csináltunk, nagyon-nagyon jól éreztem magam. De valahogy sosem tudok tovább lépni és akár elkérni a számát, vagy megcsókolni. Elképesztően félek a pofára eséstől. A következmény az mindig az, hogy másnap egész nap azon agyalok, hogy mi lett volna HA... Csak a lány jár az eszembe, tanulni se tudok semmi, bármit megtennék, hogy legalább megölelhessem. Pedig vagy 4 órát voltunk együtt. Hogy verjem ki a fejemből? Vagy egyáltalán mit kezdjek magammal, hogy ne ez legyen mindig a vége?
2013. máj. 5. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
kénytelen leszel rávenni magad arra, hogy a következő adandó alkalommal megcsókold a kiszemelted. amúgy ha megvan a száma, vagy találkozol vele, hívd el egy randira! biztos szívesen elmenne veled, ha 4 órát beszélgettetek.
2013. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Facebookon bejelölte magát a telómról, szóval feltudnám vele venni a kapcsolatot. Viszont a probléma az, hogy este mindketten ittunk azért és úgy sokkal könnyben megy nekem az ismerkedés. Józanul nagyon gátlásos vagyok és lehet hogy meg se bírnék szólalni. :/
2013. máj. 5. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor menjetek sörözni! :)
2013. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elsönek magadat kellene elfogadnod. Ha az megvan könnyen jönnek a lanyok. En azt tennem a helyedben.

(vagyis ha le akarsz meg fogyni akkor edzes, ha izmosodni akarsz akkor szinten, eljel annyira aktiv eletet amennyire vagysz es csinalj olyat amit szeretsz. Ha ez megvan akkor minden palyan van!)

2013. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező! Talán hülyeségnek fogod érezni, de hidd el, remek módszer. Fogj egy papírt, ülj le mellé, és írd le, mi az a legrosszabb, ami történhet, ha elhívod a csajt randira. Az ember az ismeretlentől fél. Ha leírod, megszűnik ismeretlennek lenni. Ilyen egyszerű.
2013. máj. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!