Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben rákérdezhetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben rákérdezhetek, hogy mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Van barátom még hivatalosan, bár szakítani akartam, de a barátom azt akarta, hogy csak szünetnek nevezzük még egy darabig, hátha meggondolom magam. De attól függetlenül mindenki azt csinál, amit akar.

Én randiztam is párszor egy sráccal, sokat csókolóztunk, egyszer még vele is aludtam, végig szorosan magához ölelt és puszilgatott, elég lelkes, minden nap keres, sokat beszélünk, majd a héten is találkozunk.

Viszont ő ugye úgy tudja, hogy van barátom... gondolom ezért nem mondja el konkrétan, hogy mit is szeretne, mert ez így eléggé kellemetlen helyzet. Most se fogja valószínűleg elmondani, hogy mit érez vagy mit szeretne. A találkozó végén rákérdezhetek? Vagy szóba hozzam ezt az egészet? Vagy mi legyen?


2013. ápr. 23. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
szünet=szakítás
2013. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó szerintem is... de ez a srác attól még úgy tudja, hogy én kapcsolatban vagyok. Most ezt csak úgy bedobjam neki, hogy már nem? Miközben konkrétan ő még nem mondta,m hogy bármit szeretne tőlem... :D Persze valószínű, de ki tudja.
2013. ápr. 23. 18:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor azt mondta azt csinál mindenki amit akar akkor te azt is csinálod? Vagy szakítasz vagy nem csinálsz ilyeneket.
2013. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ASOT ***** válasza:

tudja hogy van pasid csak épp lesz@rja....

Ne kérdezz semmit hanem először neked kéne tudnod hogy mi a fenét is akarsz, mert az előző kapcsolatodnak annyi.

2013. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmit az előző kapcsolatból, ezt meg is mondtam a "barátomnak", ez nem kérdés. :)
2013. ápr. 23. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond el neki,hogy mi a helyzet aztán vagy lesz valami komoly köztetek vagy nem.
2013. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először teljes mértékben zárd le az előző kapcsolatodat,utána kérdezhetsz a másiktól ilyesmit.Amíg ezt csinálod,addig teljesen úgy jön ki,hogy magad sem tudod,mit akarsz,így meg érthető,ha nem vesznek komolyan.
2013. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet hivatalosan barátod?Papírod van róla?Csak,mert ha igen,akkor nem a barátod,hanem a férjed.
2013. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!