Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint ribanc vagyok ez miatt szerintetek? 27/l

Figyelt kérdés
A múltammal sincs megelégedve szerintem, hogy sok pasim volt, és hiába mondom neki pedig, hogy ő az eddigi leghelyesebb meg stb teljesen leszarja. Amikor levetkőzött elötem majdnem elájultam ,és jó is az ágyban de mostanában bármit kérek tőle ideges rám. Volt egy este amikor egymás mellet feküdtünk és mondtam neki ,hogy nem akarsz megdugni? erre ő "amúgy te is már , hogy lehetsz ekkora szuka (röhögve)?" és elment rohadtul nem értem miért csinálja ezt. Amikor mondom neki ,hogy jó akkor szakítsuk akkor meg büszkélkedik , hogy ő sokkal jobb nőket is megkapott már mint én , ez miatt már szakítottunk is de nem tudunk egymás nélkül meglenni, és nem értem miért ilyen agresszív csak 20 éves de mindenbaja, de teljesen feleslegesen :S mindig leribancozik, de valamikor meg teljesen normális és rendes:S egyik nap úgy dolgozott rajtam ,hogy közben a fejemen taposott mondom ez mi??? elkezdi semmi (röhögve) és azt mondta , hogy nem vette észre. Aztán én is csak nevettem de nem értem...szerintetek mit kéne tennem? csak vele jó csak ő tetszik :S

2013. máj. 5. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
áh ez egy csíra...
2013. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

egyikőtök se normális az biztos


csak vele jó? így..?

2013. máj. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 The Other ***** válasza:
87%
OMFG :O
2013. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

és képes vagy neki adni ezek után a "szívedet,testedet"

hát én a buta szót használnám rád.

2013. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy r*banc csak egy hihetetlen buta tyúk aki mindent eltűr.Hihetetlen hogy manapság ilyen szintre le kell süllyedni ahhoz hogy valaki magához láncoljon egy nőt.Nem tudom nektek mi olyan imponáló ebben
2013. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
te 27 lány ő 20 pali??
2013. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megsem becsül egy ilyen sráccal akarsz együtt lenni?:D Nincs értelme az egésznek ugyan is már arra se kellesz neki hogy megdugjon.
2013. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Hihetetlen hogy egyes nők milyen mélyre képesek lesüllyedni csak hogy legyen valakijük. Inkább elviselik a megaláztatást, csak elmondhassák hogy kapcsolatban vannak.

Ezt szánalmasnak tartom. De nagyon.

23/N

2013. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy troll vagy vagy az a 27 inkább 17 akar lenni, mert az írásod alapján az értelmi szinted kb. egy buta tinip*csa szintjén van.
2013. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott ha ekkora gyökérkefe.
2013. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!