Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom szerint ő nem tudna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint ő nem tudna eljönni velem kettesbe nyaralni, mert unatkozna, ha csak ketten lennénk. Erre mit kellene reagálnom?

Figyelt kérdés
Már majdnem 2 éve vagyunk együtt és ezt már többször is mondta nekem, de már tényleg sértőnek érzem. Ráadásul csak akkor szoktunk együtt aludni, amikor esetleg buliból hazajövünk, mert hogy neki szoknia kell AZT, h nem egyedül aludhat az ágyán.

2012. dec. 23. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor mit kerestek egymás mellett?
2012. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát a helyedben én is ki lenék akadva! szerintem mondd el neki mit érzel és hogy ezt sértőnek találod és hogy zavar. hidd el ha meg beszélitek jobb lesz :)
2012. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális a barátod, legalább szabadon dughatna de hülye.
2012. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Ember, észnél vagy? ezt az embert 2 éven keresztül megtűrted magad mellett?:XDDDDDDDDD Hová teszed az eszed? Pasi annyi van mint égen a csillag.Hát ne hogy már...
2012. dec. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
úgy érzem h szeret, de nem akarok nagyon tolakodó lenni, de kezdem magam nagyon rosszul érezni
2012. dec. 23. 19:50
 6/11 A kérdező kommentje:
mondtam már neki, de mindig csak csavarja a fejét h folyton kínlódok, meg unatkozok, sok a szabadidőm és bebeszélem magamnak a hülyeségeket és még ő van felháborodva
2012. dec. 23. 19:52
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ember téged nem szeret, csak a pincsikutyája vagy aki vele reprezentál.

Látatlanba azt mondom, hogy ennél biztosan jobb nő vagy.

2012. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

2 ev utan nem akarsz tolakodo lenni?

Kidobnam mint macsjat sz@rni!

2012. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*veled
2012. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon keményen fogalmaznak az előttem szólók, valószínűleg nem voltak még hasonló helyzetben. Néhány évvel ezelőtt biztosan én is így reagáltam volna a kérdésedre, bár azért igyekeztem volna nem megbántani téged, mint egyesek.

Mióta kicsit hasonló cipőben járok, meg tudlak érteni. Az én párom évekig csak a barátainak élt, ezért nagyon nehezen tudott belerázódni abba, hogy komoly kapcsolattá alakult a lazának indult randizás kettőnk között. Mi is két éve együtt vagyunk már, de nem ilyen elkeserítő a helyzet, ahogyan a tiédet olvasom, bár biztos vagyok benne, hogy két mondatból nem lehet ítéletet mondani semmiről, így a ti kapcsolatotokról sem. Mi hetente 3-4 éjszakát alszunk együtt és a hétvégéket is mindig együtt töltjük. Idén együtt is nyaraltunk, bár az én családom is ott volt, de egy hetet együtt voltunk. Ő nem fogalmaz ilyen durván, mint a te párod, de megjegyezte, milyen jó lenne, ha ezeknek a szép tájaknak a látványát a barátaival is megoszthatná.


Nem tudom, hogy a párodnak előtted voltak-e tartós kapcsolatai, de ha hasonlóan agglegény életet élt és csak a barátaival töltötte a napjait, mint az én párom azelőtt, hogy megismert volna engem, akkor valahol meg tudom érteni. Ezeknek az embereknek idő kell és igenis van aki megérdemli, hogy időt adjanak neki.


Megismétlem, én jobb helyzetben vagyok, mint te, hiszen mi már eljutottunk odáig, hogy én vagyok neki a legfontosabb, de nem látom olyan sötéten a helyzeteteket, mint az előttem szólók. Inkább azt érzem az írásodból, hogy a te párod még kicsit éretlen egy komoly kapcsolathoz.


Fel a fejjel és igenis próbálj meg beszélni vele, az ember csak szóból ért, minden problémát meg kell beszélni, mert minden eltitkolt probléma csak szorongást vált ki benned. Jobb tisztázni a dolgokat, mint nyűglődni!


Sok sikert kívánok neked!


31/N

2012. dec. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!