Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ha egy lányra azt mondjátok, hogy aranyos, akkor mi a véleményetek róla? Külső, belső.

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 08:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Segítőkész, vicces, mosolygós, jó szándékú, pozitív kisugárzású! Meg persze ahogy viselkedik, ahogy egy interakciót lebonyolít, ahogy mozog, ahogy néz..
2009. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Két oka lehet.

Első az,hogy tetszik,és lehet hogy szívesen megismerném közelebbről.

Második: vagy szimpla bók :D

16f

2009. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nálam a külsőnek ehhez nincs köze, mert egyformán mondom szép és ronda lányoknak is, ha kiérdemlik! :)
2009. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első meg is fogalmazta helyettem. ( :
2009. szept. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem akkor aranyos egy csajszi, ha nem eza plázamacskás szörnyeteg, mert azoktól hányok, hanem egy helyes arcú kedves és nyitott lány, akivel szívesen vagyok együtt, akár még ''úgy is'' ha kialakul vmi.
2009. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Én az olyan csajokra mondom h "aranyos" akik nem tetszenek nekem, de nem akarok senkit se megsérteni (de nem is ronda mert ha az leszarom a lelki világát).
2009. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem akkor aranyos egy csajszi, ha nem eza plázamacskás szörnyeteg, mert azoktól hányok, hanem egy helyes arcú kedves és nyitott lány, akivel szívesen vagyok együtt, akár még ''úgy is'' ha kialakul vmi. - Ez pont igy van nálam is
2009. szept. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát mi. Nekem az h aranyos.
2009. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Őszintén:

Az azt jelenti, hogy nem egy bombázó, de még elmegy, viszont ezt kompenzálja a kisugárzásával.

2009. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Na és akkor ki a bombázó? A plázacica? Vagy mégsem? Mi a kettő közt a különbség?
2009. szept. 29. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!