Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mien belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mien belső tulajdonságok fontossak egy pasiban? írjatok párat létszi. Esetleg valami konkrétabbat is ne csak, aranyos kedves stb.

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megértő,vicces de ha kell komoly,figyelmes,érzéki,őszinte,hűséges !!!
2010. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak a forró ropogós pénz!!!!!!
2010. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kedves,őszinte és vicces!
2010. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a mézet szeretem benne!
2010. febr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erkölcsös,vagyis nem dug egy éjszakás lányokkal,vagy szed fel k*rvákat miközben velem van,szerelmes belém,és bújós:)
2010. febr. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ÉS TUD HELYESEN ÍRNI!
2010. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az, ha tud vesszőt rakni, miután megszólítást ír. Szeretem azt is amikor a "milyen" szóból nem hagy ki egy betűt sem, amikor tudja, hogy a "légyszi" (légy szíves röviden) szóval kell kérni valamit. Szeretem, amikor nem parasztosan beszélni, pl. azt, hogy fontos, 1 S betűvel írják le. Valamint szeretem, amikor jó helyre rakják a vesszőt, nem csak össze vissza. Remélem magadra ismertél.
2010. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
*beszélnek
2010. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
helyesírááááás
2010. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!