Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavar hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar hogy nem szép a lábam? Kicsit vastag a bokám fölött + alul kicsit ducibb vagyok mint felül (felül nagyon vékony, alul normális) meg széles a csípőm. Ez baj?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 22:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én sem tudom elképzelni :D kérdés olvasás során zavar keletkezett a fejemben
2013. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Johnny B. Goode ***** válasza:
Szerintem sokan nem haragudnánk meg, ha mellékelnél egész alakos képet, az mindent eldönt... ;)
2013. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Miota akadaly az, ha valaki nem ugy nez ki, mint a retusalt cimlaplanyok? Ha csak a tokeletes alakuak kellenenek, kihalt volna az emberiseg :) en erosen tulsulyos vagyok, de ha meglatnad a ferjem, remegne a terded :D nagyon csinos es jokepu, es ENGEM vett felesegul :) pedig en azert tenyleg messze vagyok a csinossagtol ;)
2013. máj. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

nem rakok ki képet de megpróbálom teljesen leírni:

a felsőtestem tiszta vékony...néha még én is csodálkozom rajta, hogy milyen durva, nem sovány hanem csak vékony, a derekam is(ezzel nincs bajom) utána a csípőm tökre széles, nem úgy mint egy átlag 16 éves csajnak, kb mondjuk egy átlag csípő ( ) és az enyém ( ), a combom vastagabb a többi testrészemhez képest de innen nem nagyon tudok fogyni mert igazából kb csak izom. A vádlim meg ezek normálisak. Vagyis akkor úgy nézek ki hogy mindenhol vékony csak középen duci? ez mért van? és szerintetek ez így csúnya lehet? :O (lehet hogy picit túlzok, mert ha megyek valahova mindenki elcsodálkozik h milyen vékony vagyok) Csak én látom magam ducinak?

2013. máj. 5. 22:50
 15/20 Johnny B. Goode ***** válasza:

Lehet, hogy a tárcádat szereti... :P

Ne haragudj, ma nagyon rosszindulatú vagyok, nyilván nem ez az igazság, de nem lehetett kihagyni :)

2013. máj. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
összetette a csípőt-.- na átlag (..) enyém (...)
2013. máj. 5. 22:53
 17/20 Johnny B. Goode ***** válasza:
Johnny doktor meglátása evvel kapcsolatban az, hogy amíg nem látunk egy kitakart arcú képet Rólad, addig ennek nem sok értelme lesz... ;)
2013. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

körte vagy, bírom a körtét :D küldesz képet?

F19

2013. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
a felső testedről küldj egy képet pls, amin behúzod a hasad, ki akarom verni valamire este
2013. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

nyugi, ettől még lesz barátod

legyél optimista, csinálj olyat, amivel növeled az önbizalmadat,

amúgy ne tarts attól, hogy széles a csípőd, sok srácnak tetszik N

2013. máj. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!