Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vállal fel? Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vállal fel? Nektek is volt olyan, hogy titokban tartottátok a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
2,5 hónapja együtt vagyunk, de nem mondtuk senkinek és kérte is, hogy ne. Járunk nyilvános helyekre együtt, de nem fogja meg a kezem és nem utal semmi arra, hogy együtt vagyunk. Nincs senki más a képben, mert tudom mikor végez a melóval rögtön hív, hogy találkozzunk vagy menjünk el ide-oda. Sokat vagyunk együtt és valahol érzem, hogy fontos vagyok neki, mégsem mondja senkinek, hogy a barátnője vagyok. És nem nagyképűségből, de szégyellni sincs rajtam mit. Akkor mi lehet a gond? 20/L
2013. máj. 6. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már nem lennék vele ilyen viselkedés mellett. 25/N
2013. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezt innen nem lehet eldönteni

beszélj vele, mondja meg miért nem vállal fel N

2013. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves a barátod?
2013. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
26
2013. máj. 6. 09:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nincs más? Akkor csinál ilyet egy pasi ha vaj van a füle mögött.. Az én exem pl azért nem vállalja fel a barátnőjét mert nem szereti. Vagy az exével járnak össze szexelni, vagy alakul más.

Meg volt egy barátom aki egyszerüen igy volt megalkotva de ő érzelmi analfabéta volt és csak barátként szeretett. Magyarul egy balf*sz volt alkalmatlan kapcsolatra ezért nem volt hajlandó még a kezemet se megfogni mások előtt pedig én se vagyok ronda, el is hagytam nem sokkal később. Azt mondta ő nem látott ilyet otthon, anyja apja soha meg nem csókolta egymást semmi intimitás nem volt ezért nála sincs. Barátként meg köszönöm ne..

Több oka lehet annak, hogy nem vállal fel de egyik sem túl pozitív ilyenkor valami gond van de sajnos nem tudom kitalálni, hogy mi. Mindenesetre én igy nem tudnék megbizni a másik emberben, szakitanék is szerintem!

2013. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én verzióim(azok is lehetnek, amiket a többiek írták, de nem másolnám be még egyszer, ha lehet!):


1. Lehet, hogy rossz társaságba keveredett, és nem akarja, hogy megtudják, hogy veled van, mert bajt hozna rád, vagy tudja, hogy úgyis kikezdenének titeket, és nem akarja a sértéseket hallgatni folyton.

Vagy akár a család is lehet ilyen szemét, nem csak rossz haverok...


2. Van valami csaj, aki durva dolgokra képes miatta, és lehet, hogy valami nagy kárt tenne magában, ha megtudná, hogy a szeretett pasi csajjal van.


Vele megpróbáltad már megbeszélni?


17/L

2013. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!