Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen fiú? : ) (komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen fiú? : ) (komolyan) : D

Figyelt kérdés
Olyan aki nem iszik (sokat) mert mostanában nincs olyan aki nem bulizik kicsit sem.. (rajtam kívül xd) : ) csak ne legyen részeg! Aztán egy kicsit jóképű és jó testű. A LÉNYEG: normális, nagyon szereti az extrém sportokat és minden sportot és az extrém helyeket, mindenhova el szeretne jutni és minden napra szeretne valami programot a párjával!

2013. máj. 6. 15:41
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Az élsportolók ilyenek. Nem isznak, nem buliznak, jó testűek (az hogy helyes-e az nagyon relatív). A baj velük, hogy soha nem érnek rá semmire...
2013. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

lány vagyok xD

extrém sportok: én pl monociklizek [link]

de szeretnék snowbardozni síelni (mst is tudok de majd vele is szeretnék menni) pl ilyeneket kipróbálni és ilyen helyekre eljutni: http://www.youtube.com/user/devinsupertramp (érdemes végignézni videóit, nagyon jók)

helyek: extrém, egzotikus, izgalmas helyek

2013. máj. 6. 16:32
 23/28 anonim ***** válasza:

Háát...engem jóképünek tartanak

Bicózok(bmx) és deszkázok is meg kb minden extrém sportban benne vagyok

Az ivással kapcsolatban hát inkább ízre megyek és nem szeretek beb*szni

Ezt az extrém helyes cuccot nem értem annyira...

A szűk helyektől parázok kicsit de magassággal pl nincs bajom...sőt :D

És am én nagyon utazós vagyok szeretek felfedezni :)

Bocs ha az írásom nyelvtani katasztrófa xD

2013. máj. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A monocikli inkább bűvész, mint extrém :) (nekem)
2013. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
2013. máj. 6. 17:07
 26/28 A kérdező kommentje:
mármint bűvész :)
2013. máj. 6. 17:07
 27/28 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ügyes vagy hogy tudsz ilyet :) Én nem tudok monociklizni :D
2013. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Öreg már a kérdés. De rám ezek illenek. Annyi különbséggel, hogy én egyáltalán nem iszom egy csepp alkoholt sem.
2019. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!